Víno

Sirupy, které jsme pro vás vybrali od firmy Eyguebelle jsou opravdu výjmečné a lahodné svou chutí. Levandule, Fialka,  či Máta všechny Vás potěší. Tyto sirupy mají navíc přizpůsobené hrdlo lahve tak, aby nikdy neukápla ani kapička, tudíž je konec upatlaným lahvím. Jsou vhodné nejen k osvěžení v horkých letních měsících, ale poslouží i na dozdobení dortíků a zmrzlinových pohárů.">

Námi prodávané produkty jsou srovnatelné s domácími sirupy. Jsou velmi zdravé a většina námi nabízených produktů jsou opravdu originálními kousky, které se hodí i jako dárek pro různou příležitost. Každý sirup z nabídky má své osobní kouzlo a je lahodný a příjemný nejen na pití. Většina je vhodná k použití i při vaření různých pokrmů. Dejte přednost skutečné kvalitě za rozumnou cenu. Naše sirupy Vám budou jistě velmi chutnat a oblíbíte si je již po několika douškách.

V naší nabídce najdete i bio produkty nebo vyhlášené bílé víno Bourgogne Chardonnay.

Burgundsko, Côtes du Rhône, Provensálsko a také z dalších velice známých vinařských oblastí vozíme naše vína té nejvyšší kvality s označením AOC, AC (appellation controlee) samozřejmě po předchozí degustaci naším nepřekonatelným someliérem panem Jakubem Rašovským.

Pevně věříme, že Vám francouzské víno z naší nabídky bude chutnat a stane se součástí prostřeného stolu. 

Jestliže kvalitní vína, pak jedině ta francouzská, která jsou považována za nejlepší na světě. V našem obchodě Vám nabízíme vína z mnoha oblastí, jako např. Burgundsko, Provence a další s označením francouzské víno château (francouzsky zámek), které se používá především ve smyslu označení vinařství. Představuje značku vína nebo název vinařského podniku ve Francii. Najdete u nás vína červená, bílá, růžová, ale i šampaňské nebo francouzské likéry. Veškerá vína dovážíme přímo z Francie po předchozí degustaci našim someliérem panem Jakubem Rašovským. Kvalita a tradice jsou základní rysy pro francouzská vína. Praha je místem, kde si mnozí chtějí dopřát luxus, proto využijte naší bohaté nabídky. Tato vína se hodí ke zvláštním příležitostem, nebo pro opravdové gurmány. Potřebujete-li pro někoho výjimečný dárek, využijte i našeho dřevěného dárkového boxu na 3 vína, který vypadá luxusně.

Filtr
Cena
Řadit dle:  Ceny Názvu