Oliverie des Barronies Tapenáda sušená rajčata 90g

Výborná sušená rajčata  trochu nasládlá,výborná na bagetku,k masu,těstovinám,rybě. Sušená rajčata,rajčatový koncentrát,extra panenský olivový olej,voda,cukr,sůl,provensálské koření.  

Výrobce
Oliverie des Baronnies  
Hmotnost
0,09 kg
Dostupnost
Není skladem  
 
Cena s DPH
135,00 Kč
Cena bez DPH
117,39 Kč
Detaily

Taky Vás už nudí běžné snídaně? A přemýšlíte, jakou snídaní si zpestříte nový den?

Vyzkoušejte francouzské delikatesy, mezi které patří i oblíbená sušená rajčata.
Mají dlouholetou tradici a kromě těstovin se právě hodí i k domácím křupavým toustům. Je to směs delikátních rajčat a koření. Začněte den jinak a zkuste zdravější náhradu paštik. Vyzkoušet můžete i výborné rajčatové pesto, které má nasládlou chuť a taktéž se hodí na bagetu, k masu, těstovinám nebo rybě. Jsou naložena v extra panenském olivovém oleji a obsahují i cukr, vodu, sůl, provensálské koření a rajčatový koncentrát. Další oblíbená francouzská delikatesa je tapenáda. Kdo byl v Provence, tak tuto specialitu jistě zná z trhů, kde ji dávají obchodníci ochutnat na bagetce. Historie tapenády sahá do nejdávnějších časů a má dlouhé kořeny. Tapenáda je vyráběna ručně podle tradičního domácího receptu a tvořena je ze 100% přírodních ingrediencí. Všechny suroviny jsou použity v přesném poměru, jen tak se docílí výborné chuti a jejich spojení vzbuzuje spokojený obdiv i u těch nejnáročnějších gurmánů. Tak si ji namažte na bagetku či toust.

Pro nás je tapenáda opravdová delikatesa a výborný doplněk k vínu.
V kombinaci s ostatními produkty z naší nabídky vytvoříte originální luxusní dárek vhodný pro každou příležitost. Bojíte se, abyste se trefili do apetitu Vašich známých? Skvělým nápadem jsou dárkové koše, které si u nás sestavíte úplně sami. Stačí si vybrat produkty, které chcete umístit do vybraného koše, jako například bílé víno nebo levandulové bonbóny.