slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Obchůdek Miluju Provence vznikl v roce 2011 na základě lásky k Francii. Tento rodinný podnik vznikl téměř okamžitě potom, co jsme ochutnali levandulový med. Byl to nepopsatelný zážitek a proto jsme se rozhodli o něj podělit i s Vámi. Po toulkách Francií jsme nadále nacházeli další dobroty a velmi kvalitní produkty, takže z původně zamýšleného e-shopu se zaměřením na med z Francie, vznikla malá prodejnička s delikatesamiMartin našel prostor v centru Prahy, během 14 dní prodejničku podle svého vkusu zrekonstruoval a voilá, jsme tu :o) Vybíráme nejkvalitnější produkty od renomovaných francouzských firem. Zaměřujeme se zvláště na kvalitu, na naší prodejně najdete produkty, které jsme ozkoušeli nejprve my. Veškeré zboží je skladem, bez čekání a pyšníme se nejširší nabídkou levandulových produktů v ČR na jednom místě.

 

Těšíme se na Vás Zuzka a Martin

 

Martin - znamení panny, jeho puntíčkářství a smysl pro detail padlo na úrodnou půdu, navrhl design stránek, obchůdku, výborně balí dárkové koše. Má smysl pro humor, je to pohodář a hrozně rád pořád leští výlohy, lednice a tak. Je to hlavní ochutnavač všeho sladkého jako čokolád, máslových sušenek, karamelek, marmeládiček :o)

Zuzana - znamení střelec. Má ráda milé, energické a pohodové lidi, co také cestují a milují Provence. Komunikuje s Francií, vyhledává nové kontakty a je hlavní ochutnávač všeho slaného - miluje paštiky, tapenády. Ráda by se naučila žít více po provensálsku, víc v pohodě, nestresovat se. Snad se jí to povede :o)

 

Napsali o nás

http://www.marianne.cz/clanek/6067/originalni_darky_pro_novomanzele.html

 

http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce/Aktivity/Francouzsky-piknik-v-prazskem-parku.aspx#Discussion

 

http://www.metropol.cz/porady/city-koktejl/4237/ (povídání s námi začíná na 16:25)

 

http://www.vintageblog.cz/2013/03/muj-francouzsky-den.html

 

http://www.listyprahy1.cz/archiv/2014/LP1_2014_07-8.pdf ( strana 6)

 

http://www.dokonalazena.cz/aktualne/francouzske-delikatesy-a-kosmetika-z-provence


http://www.vseprolidi.cz/products/darek-z-provence

 

http://www.vseprolidi.cz/products/darek-z-provence5