slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Med

Med

Med je bohatství květin, koncentrace toho nejlepšího co v přírodě je.

Soustředíme se na produkty té nejvyšší kvality v čistém respektu tradice včelařství. Med je jeden z posledních přírodních produktů, který je nejen velice chutný, ale hlavně zdravý. Je vynikajícím a vysoce hodnotným doplňkem výživy dětí, rekonvalescentů a sportovců. Blahodárné účinky má také zejména v době chřipek a nachlazení. Dokáže ulevit i od dráždícího kašle.

Prodej medu se stal nedílnou součástí naší nabídky. Naleznete u nás nejen med jednodruhový, ale také med z květů nejrůznějších květin, bylin a rostlin. Jejich chuť je znamenitá. K velmi oblíbeným patří voňavý levandulový med, který můžete vychutnávat rovnou po lžičkách. Jestliže si medem rádi osladíte čaj, pak Vás zaujme kaštanový med, kterým si můžete osladit dokonce i kávu. Patříte k medovým labužníkům? Pak musíte ochutnat vřesový med, který je opravdovou delikatesou.

Vyniká totiž karamelovou a kakaovou chutí.

K medu si u nás můžete vybrat i čaje z Paříže nebo sirupy, které chutnají jako domácí. Chcete-li tyto lahůdky darovat svým blízkým, využijte nabídky dárkových košů.

položek: 7

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

položek: 7

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně