Ma Provence tělové mléko mandlový květ

Ma Provence tělové mléko mandlový květ Pro dokonalou koupel a hygienu jsme spojili klasické mýdlo Marseille a nasládlou vůni mandlového květu. Mandlový květ je po staletí symbolem krásy, čerstvé vůně a smyslné rafinovanosti. Mandlový květ je známý pro své zklidňující a vyživující vlastnosti. Přírodní tekutá mýdla Marseille MA PROVENCE neobsahují chemická barviva, konzervační chemické látky a silice. Výrobek je dermatologicky testován. Není testován na zvířatech. Hliníková lahvička je ideální ochranou pro přírodní látky, které jsou obsažené v tekutém mýdle Marseille. Kosmetika MA PROVENCE převedla mýdlo Marseille do tekuté podoby, aniž by porušila jeho charakteristické vlastnosti. Měkkost a fantastická účinnost tekutého mýdla Marseille se spojila s různými přírodními vůněmi.  

Výrobce
Ma Provence  
Dostupnost
Skladem  
 
Cena s DPH
169,00 Kč
Cena bez DPH
139,67 Kč
Ks
Detaily

Pro dokonalou koupel a hygienu jsme spojili klasické mýdlo Marseille a nasládlou vůni mandlového květu. Mandlový květ je po staletí symbolem krásy, čerstvé vůně a smyslné rafinovanosti. Mandlový květ je známý pro své zklidňující a vyživující vlastnosti.
Přírodní tekutá mýdla Marseille MA PROVENCE neobsahují chemická barviva, konzervační chemické látky a silice.

Výrobek je dermatologicky testován. Není testován na zvířatech.
Hliníková lahvička je ideální ochranou pro přírodní látky, které jsou obsažené v tekutém mýdle Marseille.

Kosmetika MA PROVENCE převedla mýdlo Marseille do tekuté podoby, aniž by porušila jeho charakteristické vlastnosti. Měkkost a fantastická účinnost tekutého mýdla Marseille se spojila s různými přírodními vůněmi.