Ma Provence přírodní tělové mléko levandulový květ

Neobsahuje žádné konzervační látky, umělá barviva a žádné parabeny. Výrobek je dermatologicky testován a v žádném případě nebyl testován na zvířatech. Pro dokonalou hydrataci a hygienu jsme spojili klasickou mýdlovou čistotu s opojnou vůní levandule. Levandulový květ má úžasné čistící a regenerační vlastnosti. Výrobek obsahuje levandulové esence. Pokožka je neuvěřitelně hebká! Osvěžující vůně vás přenese do srdce Provence. Tělové mléko se lehce vstřebává.  

Výrobce
Ma Provence  
Dostupnost
Skladem  
 
Cena s DPH
195,00 Kč
Cena bez DPH
161,16 Kč
Ks
Detaily

Má Provence tělové mléko
Chtěli byste vyzkoušet něco nového? Něco, co je 100% přírodní? Chtěli byste konečně najít něco, co by splnilo Vaše očekávání?

Právě jste to našli!

Nabízíme Vám totiž toto tělové mléko, které je vyrobeno pouze z přírodních surovin – nenajdete zde nic umělého, chemicky upravovaného nebo továrně zpracovaného. Nekonečná svěží a lehká vůně, která provoní Váš domov a Vy se v něm rázem budete cítit mnohem pohodlněji. Objednejte si tento skvostný produkt a poznejte kouzlo pravé francouzské péče i u Vás doma. Kosmetika Má Provence je jedna z nejkvalitnějších kosmetik vůbec – na českém trhu narazíte stěží na e-shop, který by poskytoval větší komfort.

Tělové mléko levandulové
Svěžest a lehkost, které se skrývají v každé lahvičce tohoto skvostného mléka, můžete i Vy pocítit přímo u Vás doma. Stačí si jen objednat tuto, nebo jinou levandulovou kosmetiku a pak si jen užívat s nekonečnou vůní Francie.

U nás se pořád něco děje – podívejte se, co máme právě v akci nebo obdarujte svojí firmu vhodným dárkem ze sekce pro firmy.