Sleva 30%

Ma Provence přírodní tělové mléko levandulový květ

Neobsahuje žádné konzervační látky, umělá barviva a žádné parabeny. Výrobek je dermatologicky testován a v žádném případě nebyl testován na zvířatech. Pro dokonalou hydrataci a hygienu jsme spojili klasickou mýdlovou čistotu s opojnou vůní levandule. Levandulový květ má úžasné čistící a regenerační vlastnosti. Výrobek obsahuje levandulové esence. Pokožka je neuvěřitelně hebká! Osvěžující vůně vás přenese do srdce Provence. Tělové mléko se lehce vstřebává.  

Výrobce
Ma Provence  
Dostupnost
Skladem  
 
Původní cena
205,00 Kč
Cena s DPH
143,50 Kč
Cena bez DPH
118,60 Kč
Ks
Detaily

Má Provence tělové mléko
Chtěli byste vyzkoušet něco nového? Něco, co je 100% přírodní? Chtěli byste konečně najít něco, co by splnilo Vaše očekávání?

Právě jste to našli!

Nabízíme Vám totiž toto tělové mléko, které je vyrobeno pouze z přírodních surovin – nenajdete zde nic umělého, chemicky upravovaného nebo továrně zpracovaného. Nekonečná svěží a lehká vůně, která provoní Váš domov a Vy se v něm rázem budete cítit mnohem pohodlněji. Objednejte si tento skvostný produkt a poznejte kouzlo pravé francouzské péče i u Vás doma. Kosmetika Má Provence je jedna z nejkvalitnějších kosmetik vůbec – na českém trhu narazíte stěží na e-shop, který by poskytoval větší komfort.

Tělové mléko levandulové
Svěžest a lehkost, které se skrývají v každé lahvičce tohoto skvostného mléka, můžete i Vy pocítit přímo u Vás doma. Stačí si jen objednat tuto, nebo jinou levandulovou kosmetiku a pak si jen užívat s nekonečnou vůní Francie.

U nás se pořád něco děje – podívejte se, co máme právě v akci nebo obdarujte svojí firmu vhodným dárkem ze sekce pro firmy.