Sleva 40%

Ma Provence krém na ruce levandule Bio

Neobsahuje žádné konzervační látky, umělá barviva a žádné éterické oleje. Krém na ruce byl dermatologicky testován a v žádném případě nebyl testován na zvířatech. Pro zachování všech přirozených vlastností přírodních látek jsme zvolili jako obal hliníkovou lahvičku. Převzali jsme tak tradiční hliníkové balení francouzských parfémů a kosmetiky. Pouze hliníkový obal zachová původní a stabilní vůni květů. Chrání přírodní látky před vzduchem, světlem a teplotními výkyvy. Velice praktický je i dávkovač.  

Výrobce
Ma Provence  
Dostupnost
Skladem  
 
Původní cena
159,00 Kč
Cena s DPH
95,00 Kč
Cena bez DPH
78,51 Kč
Ks
Detaily

Ma Provence krém na ruce levandule 75ml
Je Vaše pokožka hrubá a vysušená? Bolí Vás každý dotek? Nemluvě o zimním období, kdy může dokonce i popraskat? Chcete mít krásné a hebké ruce?

Řešení je jednoduché!
Pořiďte si skvělý levandulový krém na ruce, který zjemní Vaší kůži a navíc ji bude i léčit a dokonce ji i ochrání před dalším popraskáním! Dá se použít také jako tělové mléko. Levandulový extrakt dodá Vaší pokožce jemnou omamnou vůni, která vydrží po celý den, ale nebude Vám překážet a ani se nebude tlouct s Vaším parfémem. Levandulové tělové mléko je tím pravým řešením na Vaše problémy. Navíc jej dodáváme ve velmi pěkných lahvičkách, a proto jej můžete také věnovat jako skvělý dárek, který potěší!

Podívejte se na naši kompletní nabídku produktů, kde najdete nejen bio produkty, ale i bytové parfémy nebo levandulové bonbóny.