Sleva 50%

Ma Provence bio tuhý šampon pro normální vlasy

BIO tuhý šampon pro normální vlasy, 85g Výrobek splňuje přísné podmínky pro certifikaci BIO. Základem je přírodní žlutý jíl, který zklidňuje pokožku. Určen pro všechny typy vlasů. Není potřeba kondicioner! Skutečná inovace pro šampony. MA PROVENCE nabízí jako první tuhý šampon. Solidní šampon! Obsahuje organické bambucké máslo, glycerin, organické rostlinné výtažky a přírodní jíly. Šampon pro normální vlasy: barva přírodní žlutá. MA PROVENCE nabízí BIO šampony s unikátní prezentaci: - Tvar je volen tak, aby nedošlo k záměně s mýdlem - Součástí balení je i držák, na který můžeme šampon pověsit Náš BIO šampon vydrží opravdu dlouho. Vydrží stejně, jako když použijete 2-3 lahve tekutých šamponů! BIO šampon je jak ekonomický, tak ekologický!  

Výrobce
Ma Provence  
Hmotnost
0,085 kg
Dostupnost
Není skladem  
 
Původní cena
220,00 Kč
Cena s DPH
110,00 Kč
Cena bez DPH
90,91 Kč
Detaily

Dovolte nám představit kvalitní produkt z řady francouzské vlasové kosmetiky.
Je jím BIO tuhý šampon pro normální vlasy v balení 85g. Výrobek splňuje přísné podmínky pro certifikaci BIO produktu. Tuhý šampon Ma Provence je přírodního původu a většina ingrediencí pochází z ekologického zemědělství. Základ produktu tvoří přírodní žlutý jíl, který čistí a zklidňuje pokožku. Tento přírodní tuhý šampon je vhodný pro normální typ vlasů. Je skvělou alternativou klasických tekutých šampónů. Po jeho použití nemusíte na vlasy ani nanášet kondicionér. Je skladný, a tak je vhodný i na cesty. Tento produkt francouzské přírodní vlasové kosmetiky je bez chemických barviv a neobsahuje žádné konzervační látky. Obsahuje organické bambucké máslo, glycerin, organické rostlinné výtažky a přírodní jíly s cílem uspokojit potřebu každé ženy mít krásné, lesklé vlasy. Tvar balení tuhého šamponu je volen tak, aby nedošlo k jeho záměně s mýdlem. Součástí balení je i držák, na který můžete šampon pověsit. Přírodní kosmetika na vlasy je tou správnou volbou pro Vás!

Produkty značky Ma Provence představují dotek stále ještě nedotčené přírody.
Prohlédněte si i ostatní produkty z naší nabídky a vyberte si tu pravou delikatesu ke sklence červeného vína. V nabídce najdete i dárkové koše nebo bytové parfémy.