Le Sauniere de Camargue sůl z Camargue fleur de sel

Sůl z Camargue 125g, je ta nejlepší sůl na světě.Francie se drží tradic a stále ji sklízí ručně,její jemné krystalky obohatí každý pokrm nejen o spoustu minerálů. Nejlepší je na maso, caprese atd.  

Výrobce
Le Saunier de Camargue  
Hmotnost
0,125 kg
Dostupnost
Skladem  
 
Cena s DPH
185,00 Kč
Cena bez DPH
160,87 Kč
Ks
Detaily

Sůl z Camargue
Sůl z Camargue v balení 125g, je ta nejlepší sůl na světě. Francie se drží dlouholetých tradic zpracování a stále ji tak sklízí ručně. Její jemné krystalky obohatí každý pokrm, nejen o spoustu minerálů, ale také o originální chuť. Sůl patří mezi ty věci v naší kuchyni, které používáme denně. Proto bychom měli dbát na její kvalitu. Tímto produktem si můžete být jisti. Ověřené metody zpracování zaručují vysoký obsah minerálních látek, které jsou velmi důležité pro velké množství metabolických procesů v našem těle, podobně jako je tomu u himalájské soli. Sůl z Camarque obsahuje čistě přírodní krystalickou sůl. To znamená, že byla pouze ručně sklizena, usušena na slunci, proseje se od drobných nečistot a ihned se balí. Tato křupavá a nepravidelná zrnka Fleur de Sel de Camargue jsou pojmem mezi gurmány na celém světě.

Obyčejná kuchyňská sůl už zkrátka neletí. Vyzkoušejte tento originální produkt i Vy. Zaručujeme, že jeho všestranné použití zaujme profesionální i amatérské kuchaře. Objednejte si krystalickou sůl s minerály k dochucení Vašich pokrmů.

Mořská sůl Fleur de sel Saunier de Camargue je zabalena v originálním kulatém boxu s korkovým uzávěrem.

Je vhodná i jako dárek pro Vaše blízké.
Návštěva Provence je nezapomenutelným zážitkem a láskou na celý život. Pokud jí milujete i Vy, tak jako my, můžete kousek této krásy přenést do svých domovů. V nabídce máme i kvalitní francouzská vína nebo pro labužníky originální paštiky a foie gras z Francie.