Akce

Le rouche de lours med kaštanový 250g

Kaštanový med je specifický pro svou mírně nahořklou chuť. Je temně tmavý, takutý a je okamžitým zdrojem energie, blahodárně působícím na lidský organizmus. Tímto medem si můžete osladit kávu. Med tekutý.  

Výrobce
Le rouche de lours  
Hmotnost
0,25 kg
Dostupnost
Skladem  
 
Původní cena
215,00 Kč
Cena s DPH
199,00 Kč
Cena bez DPH
173,04 Kč
Ks
Detaily

Kaštanový med je originální delikatesou z Francie, specifickou pro svou mírně nahořklou chuť. Sklízí se na začátku léta ze stromů kaštanovníku jedlého, jednoho z nejhezčích a nejosobitějších stromů jižní Francie. Bývá hustší konzistence a krystalizuje až po velmi dlouhé době. Má intenzivní ušlechtilou chuť. Kaštanový med má vysoký obsah fermentačních a inhibičních látek. Pomáhá při poruchách krevního oběhu a je vhodný pro chudokrevné osoby. Má rovněž antibiotické účinky. Pro svou mírně nahořklou, ale přesto sladkou chuť, je vyhledávaným tekutým sladidlem. Jednodruhový med z květů kaštanovníku jedlého lze použít nejen pro oslazení čaje, ale i kávy. Jeho svazující a přesto příjemná chuť mu dává prostor k různému použití. Skvěle se hodí k méně výrazným sýrům, se sladkým tónem.

Jeho jasná barva rozzáří nejeden prostřený stůl.
Vychutnejte si tento produkt díky našemu e-shopu i Vy!
V kombinaci s ostatními produkty z naší nabídky vytvoříte originální luxusní dárek vhodný pro každou příležitost. Bojíte se, abyste se trefili do apetitu Vašich známých? Skvělým nápadem jsou dárkové koše, které si u nás sestavíte úplně sami. Stačí si vybrat produkty, které chcete umístit do vybraného koše, jako například bílé víno nebo levandulové bonbóny.