Akce

La famille Marry med levandulový maritime 230g

středozemí

Když se řekne levandulový med, každému se hned vybaví levandulová pole . Je krémový, nádherně perleťový a příjemně voní. Tento levandulový med evokuje pohodu a svou chutí nás přinutí zavzpomínat na prázdniny. Levandulový med je jedním z nejzajímavějších a nejžádanějších medů po celém světě. Pro svou vynikající, nezaměnitelnou chuť ho doporučujeme vychutnávat samotný po čajových lžičkách.  

Výrobce
Famille Marry  
Hmotnost
0,23 kg
Dostupnost
Skladem  
 
Původní cena
285,00 Kč
Cena s DPH
209,00 Kč
Cena bez DPH
181,74 Kč
Ks
Detaily

Expirace :

01/18


Levandulový med pastový je vynikající nejen svou chutí, ale i vzhledem.
Je to nádherně perleťový med s jemnou kyselinkou v závěru, který už po prvním ochutnání dostane opravdu každého.

Všichni také určitě rádi ocení jeho uklidňující účinky. Zabraňuje působení negativních důsledků stresu v organizmu a podporuje trávení.Antioxidanty obsažené v medu příznivě působí proti rakovině tlustého střeva.

Když se řekne levandulový med, každému se hned vybaví levandulová pole a sluncem prosvícené a teplé francouzské Provence. Tak neváhejte a ochutnejte náš levandulový med Maritime Famille Mary. My v obchodě Miluju Provence jsme na prodej medu profesionálové. Tento náš krémový, nádherně perleťový a příjemně vonící med hned v každém evokuje pohodu a svou chutí nás přinutí zavzpomínat na prázdniny. Levandulový med je jedním z nejzajímavějších a nejžádanějších medů po celém světě. Pro svou vynikající, nezaměnitelnou chuť ho doporučujeme použít pro přípravu medové marinády nebo ho vychutnávat samotný po čajových lžičkách. Je to skvělý pastový med s jemnou kyselinkou v závěru, který ohromí nejen svou chutí, ale i vzhledem a už po prvním ochutnání dostane opravdu každého.

Všichni také určitě rádi ocení jeho uklidňující účinky.
Zabraňuje působení negativních důsledků stresu v organizmu a podporuje trávení. Antioxidanty obsažené v medu příznivě působí proti rakovině tlustého střeva.