Eyguebelle levandulový sirup 0,7l

Levandulový sirup 700ml, největší rarita u nás. My jsme ho osobně ochutnávali a vybírali,takže můžeme doporučit jako štávičku,limonádičku, na créme brulé,všechny dezerty,když chcete někoho okouzlit.Chuť není přehnaně levandulová,je to příjemný sirup na pití. Do ceny je započtena cena přepravního polystyrenového obalu proti rozbití.  

Výrobce
Eyguebelle  
Dostupnost
Skladem  
 
Cena s DPH
275,00 Kč
Cena bez DPH
239,13 Kč
Ks
Detaily

Jestliže chcete ochutnat ten pravý levandulový sirup,tak jedině ten z Provence,kde se nacházejí krásná levandulová pole.Tento sirup je vyroben podle tradiční receptury starého opactví. Chcete svým hostům nabídnout kvalitní a originální nealkoholické pití a nechcete podávat pouze čistou vodu? Domácí levandulová limonáda jistě nadchne všechny Vaše návštěvy. Nevíte si rady s její přípravou? S levandinovým sirupem z naší nabídky to bude velmi jednoduché. Jedná se o největší raritu v České Republice. Osobně jsme ho pro Vás vybrali. Pod jeho původ a kvalitu se můžeme vlastnoručně podepsat. Jeho použití je velmi rozmanité. Originální levandinový sirup můžeme doporučit pro použití jako štávičku, k přípravě domácí levandulové limonády, na créme brullé i na všechny dezerty, kterými chcete někoho okouzlit. Osobně jsme ho ochutnávali. Chuť není přehnaně levandulová. Levandinový sirup je lahodný a příjemný nejen na pití.

Hodí se jako originální dárek pro každého milovníka levandule.
Máte rádi novinky v oblasti pochutin a pití, nebo rádi experimentujete? Pak pro Vás máme jedinečnou nabídku sirupu z levandule. Jedná se o největší raritu v České republice. Osobně jsme ho pro Vás vybrali a ochutnali. Pod jeho původ a originalitu se můžeme vlastnoručně podepsat. Jeho použití je rozmanité. Sirup můžete použít jako šťávičku, k přípravě domácí levandulové limonády, ale i na créme brulé. Čekáte návštěvu, kterou chcete okouzlit? Pak využijte levandulový sirup i na dezert, kterému dodá nejen neotřelý vzhled, ale hlavně zajímavou a lahodnou chuť. Svým hostům můžete nabídnout i originální nealkoholické pití, neboť tyto sirupy nemají přehnaně levandulovou chuť, ale jsou voňavé a velmi chutné. Levandule navozuje pocit klidu a pohody. Pro lepší náladu nebo relax si ji můžete nyní dopřát právě v podobě nápoje. Pokud doma nepijete jiný než domácí sirup, pak tento rozhodně budete. Firma, která levandulový sirup vyrábí, se drží starodávného receptu mnichů z opatství. Pro jeho výrobu používají výhradně přírodních surovin, kdy pečlivě vybírají přírodní aroma i ovocné složky. Sirup z levandule si zamiluje každý, proto je i vhodným dárkem.

Okuste ho i Vy!
Firma, která vyrábí tento levandinový sirup, se drží starodávného receptu mnichů z opatství. K vyrobení tohoto sirupu se používají výhradně přírodní suroviny, jako je třtinová šťáva, pečlivě vybraná přírodní aroma a ovocné složky.

Podívejte se i na další naše bio produkty nebo si vyberte některý z dárkových košů.