DV France máslové sušenky z Bretaně dárkové balení levandule

Výborné sušenky k čaji či kávě Grands Sablés obsahují 22% másla, a špetičku mořské soli. Touto pikslou uděláte radost každému a ještě si na těchto máslových sušenkách opravdu pochutnáte.  

Výrobce
DV France  
Hmotnost
0,13 kg
Dostupnost
Není skladem  
 
Cena s DPH
250,00 Kč
Cena bez DPH
217,39 Kč
Detaily

Tento krásný sušenkový box je plný lahodně čistých máslových sušenek s mořskou solí.
Dopřejte si toto originální balení!
Křehké máslové sušenky v originálním balení plechové dózy s motivem levandulového Provence jsou vhodné k obdarování Vašich blízkých i známých. Výborné máslové sušenky Grands Sablés se hodí k čaji i ke kávě. Obsahují 22% másla a špetičku mořské soli pro lepší lahodnou chuť. Jsou jemné a úžasně křehké. Balením této delikatesy uděláte radost každému a ještě si na těchto máslových sušenkách opravdu pochutnáte. Originální levandulový box je plný lahodně křehkých máslových sušenek s mořskou solí. Dopřejte si toto elegantní balení i Vy! Chuť sušenek si jistě zamilujete a nám bude ctí Vám je dodat. Sušenky jsou křehounké, úžasně voní máslem a jak člověk jednu vezme, nemůže přestat. Rozplývají se na jazyku. Zažijte tento pocit na vlastní kůži. Objednejte si křehké máslové sušeny ještě dnes!

Sháníte originální dárky pro muže a ženy pracující ve Vaší společnosti? Pak jste v této kategorii našeho sortimentu správně. Proč nevyužít nabídky našeho e-shopu? Pro firmy nabízíme mnoho rozmanitých produktů ve stylovém dárkovém balení. Vyberete si zde jistě dárky pro každou příležitost. Opomenuty nezůstávají ani firemní vánoční dárky. S nabídkou myslíme opravdu na vše!

Podívejte se i na další zboží z naší rozsáhlé nabídky produktů z Francie. Zaujmou Vás jistě nejen bio produkty , ale třeba si vyberte i některý z dárkových košů.