DV France máslové sušenky z Bretaně 26% másla 175g

Myslíte si,že jste v životě jedli dobré máslové sušenky? Nejedli!! Tyto sušenky jsou opravdová bomba,ani Vaše babička neudělá lepší :o) Obsahují 27% másla a to už je pořádná nálož .Již po otevření Vás tyto sušenky dostanou svou máslovou vůní a když se do nich zakousnete, neuvěříte ,že takovéhle sušenky jste si dlouho nechali procházet rukama,už nebudete chtít papat nic jiného!  

Výrobce
DV France  
Hmotnost
0,175 kg
Dostupnost
Není skladem  
 
Cena s DPH
139,00 Kč
Cena bez DPH
120,87 Kč
Detaily

Křehké máslové sušenky, v originálním balení, jsou vhodné k obdarování Vašich blízkých i známých. Výborné máslové sušenky se hodí k čaji i ke kávě. Obsahují 27% másla a to jim dodává jejich nezaměnitelně lahodnou chuť. Již po otevření Vás tyto sušenky dostanou svou máslovou vůní. Jsou jemné a úžasně křehké. Balením této delikatesy uděláte radost každému a ještě si na těchto máslových sušenkách opravdu pochutnáte. Chuť sušenek si jistě zamilujete a nám bude ctí Vám je dodat. Sušenky jsou křehounké, úžasně voní máslem a jak člověk jednu vezme, nemůže přestat. Vhodné jsou tyto máslové sušenky pro děti i dospělé. Rozplývají se na jazyku. Domácí máslové sušenky v nich mají velkého konkurenta!

Zažijte jejich lahodnou chuť na vlastní kůži.
Objednejte si křehké máslové sušeny ještě dnes!
V kombinaci s ostatními produkty z naší nabídky vytvoříte originální luxusní dárek vhodný pro každou příležitost. Bojíte se, abyste se trefili do apetitu Vašich známých? Skvělým nápadem jsou dárkové koše, které si u nás sestavíte úplně sami. Stačí si vybrat produkty, které chcete umístit do vybraného koše. Zajímavé jsou i produkty kategorie bytový textil. Motiv levandule z Provence si proste zamilujete.