Sleva 50%

Coton Blanc Ručník žlutý levandule 30 x 50 cm

Ručník žlutý levandule 30 x 50 cm . Velice kvalitní froté ručník s motivem levandule rozzáří každou koupelnu. 550g bavlny na 1m2 řadí tyto ručníky do nejvyšší kategorie.  

Výrobce
Coton Blanc  
Dostupnost
Skladem  
 
Původní cena
139,00 Kč
Cena s DPH
70,00 Kč
Cena bez DPH
57,85 Kč
Ks
Detaily

Froté ručník s motivem levandule
Heboučký ručník, který je šetrný k pokožce s nádechem levandule. Skvělý pomocník do kuchyně i koupelny, kterého si jistě zamilujete. Jedná se o velice kvalitní produkt z bavlny, díky které je ručník jemný a příjemný na dotek. Tento žlutý ručník se ve Vaší rodině jistě rychle začlení a věříme, že ho budete používat často a rádi. Každý chce mít hezkou domácnost – aby byla přesně podle představ, aby byla reprezentativní, a hlavně aby z ní dýchala domácí pohoda. Naše luxusní ručníky Vám zajistí alespoň část z těchto vyjmenovaných věcí. Protože co by to bylo za domácnost, kde by nebyl ani v koupelně a ani v kuchyni žádný pořádný ručník. Levandule je přidána jako takový malý bonus, jelikož má jemnou a svěží vůni.

Ručník s vyšitou levandulí
Nejen uvnitř ale i na povrchu můžete najít stopy levandule a to jednoduše tak, že jí buď ucítíte, nebo uvidíte v podobě malebné nášivky. Nášivka levandule dodá na veselosti samotného ručníku a oživí tím Vaší kuchyň nebo koupelnu. Pořiďte si tento prvotřídní produkt a poznejte jeho kvality sami.