Coton Blanc Ručník froté bílý levandule 50x100 cm

Ručník bílý levandule 50x100 cm Velice kvalitní froté ručník s motivem levandule rozzáří každou koupelnu. 550g bavlny na 1m2 řadí tyto ručníky do nejvyšší kategorie.  

Výrobce
Coton Blanc  
Dostupnost
Skladem  
 
Cena s DPH
295,00 Kč
Cena bez DPH
243,80 Kč
Ks
Detaily

Kvalitní froté ručníky
Je libo kvalitu za rozumnou cenu?

Zde totiž najdete spoustu kvalitního zboží za přiměřenou cenu. Vzhledem k tomu, že tyto produkty se staví na první příčky českého trhu, jsou i velice vyhledávané lidmi, které ocení pravou kvalitu a jsou unaveni z tuctového sortimentu většiny českých obchodů. Tento bílý ručník je na první pohled jen obyčejný kus bavlny, nicméně uvnitř se skrývá tajemství, a to v podobě květiny, která v sobě skrývá krásnou, lehkou a ladnou vůni levandule. Jak už obrázek napovídá, tento ručník s motivem levandule je heboučký a díky velkému množství bavlny se řadí do nejvyšší kategorie bytového textilu. Protože se jedná o velice kvalitní produkt, který je i šetrný k pokožce, je o něj velký zájem. Nepromarněte tedy svojí šanci a objednejte si tento skvostný produkt. Výšivka levandule je dalším znamením toho, že tento ručník si opravdu zaslouží Vaší pozornost.

Froté ručníky levně
Jak již bylo napsáno výše, jedná se o kvalitu za rozumnou cenu. Samozřejmě se nejedná o žádné řadové zboží, takže i cena je i vyšší, než u obvyklého zboží, které vídáte denně ve většině obchodů ať už českých, či zahraničních.