Coton Blanc Ručník béžový malé levandule 50 x 100 cm

Ručník béžový malé levandule 50 x 100 cm Velice kvalitní froté ručník s motivem levandule rozzáří každou koupelnu. 550g bavlny na 1m2 řadí tyto ručníky do nejvyšší kategorie.  

Výrobce
Coton Blanc  
Dostupnost
Není skladem  
 
Cena s DPH
295,00 Kč
Cena bez DPH
243,80 Kč
Detaily

Ručník s motivem levandule
Hledáte něco stylového do koupelny, ale jste unavení z běžného sortimentu českých obchodů?

My pro Vás máme specialitu.

Tento luxusní ručník se na první pohled zdá být jen obyčejným předmětem na utírání, ale uvnitř se skrývá něco velice mocného a tajemného. Jedná se o velice kvalitní froté ručník s levandulí. Béžové provedení tohoto malého ručníku s motivem levandule se jistě bude hodit pro každou koupelnu.

Tento malý ručník, u kterého je použito 550g bavlny na jeden metr čtvereční se řadí do nejvyšší kategorie bytového textilu. Je nám potěšením mít tento produkt v naší nabídce a dopřát jej Vám prostřednictvím našeho e-shopu.

Ručník z bavlny
Kvalita, která si zaslouží maximální pozornost. Nechte se hýčkat tímto stylovým ručníkem a hoďte starosti za hlavu. Někdy, když je den opravdu špatný, je lepší všeho nechat a pořádně se na to vyspat a druhý den pěkně s plnou polní rozrazit dveře a dát všemu pořádek. Tento bavlněný ručník sice nezajistí rychlý vzestup akcií, zato Vám pomůže si pořádně odpočinout a dát svému tělu chvilinku zasloužilého klidu.