Sleva 50%

Coton Blanc marseillské levandulové mýdlo + mýdlenka 100g

Marseillské mýdlo s keramickou oválnou podložkou je perfektní doplněk stylových koupelen. Obsahuje 72% rostlinných olejů, hmotnost 100g. Využití v domácnosti je celá škála. Výborně vyčistí skvrny na oblečení zejména dětské oblečky, které bývají tak často zašpiněné. Při potížích s ekzémy či přecitlivělosti na některá mýdla dermatologové doporučují právě marseillské mýdlo. S marseillským mýdlem se dají čistit i zuby, má blahodárný vliv i na zdraví dásní.  

Výrobce
Coton Blanc  
Hmotnost
0,1 kg
Dostupnost
Skladem  
 
Původní cena
245,00 Kč
Cena s DPH
123,00 Kč
Cena bez DPH
101,65 Kč
Ks
Detaily

Marseillské mýdlo vyrobené tradičním způsobem ve Francii na 100% přírodní bázi.
Vhodné pro všechny druhy pleti, alergiky i děti. Je to luxusní voňavé mýdlo, které má vynikající hydratační účinky na pokožku. Je velmi oblíbené pro svou jemnost, přírodní složení a všestranné využití nejen v domácnosti. Je bohaté na pěnu a vůni.

Kdo by neznal legendu mezi mýdly. Nabízíme Vám jedinečné Marseillské mýdlo o hmotnosti 100g a s obsahem 72% rostlinných olejů, které má v domácnosti celou škálu využití. Při potížích s ekzémy či přecitlivělosti na některá mýdla dermatologové doporučují právě marseillské mýdlo. Dají se sním čistit i zuby, protože má blahodárný vliv na zdraví dásní. A skvěle se hodí i na praní. Marseillské mýdlo výborně vyčistí skvrny na oblečení a to zejména dětské oblečky, které bývají tak často zašpiněné. Navíc je doplněné o stylovou oválnou podložku na mýdlo, která se tak stane perfektním doplňkem stylových koupelen.Tak nezapomeňte! Marseillské mýdlo je vyrobené tradičním způsobem ve Francii na 100% přírodní bázi. Je to luxusní voňavý dárek s keramickou miskou na mýdlo, který má vynikající hydratační účinky na pokožku. Vhodný pro všechny druhy pleti, alergiky i děti.

Naše francouzská mýdla, jsou prostě tím pravým luxusem pro Vaše prádlo i tělo.
Objevte i další francouzské poklady a zahalte své tělo do levandulové kosmetiky nebo vyzkoušejte skvělé marmelády a kaštany, které Vás pohladí na jazyku.