Sleva 50%

Coton Blanc dárková taštička marseillské mýdlo levandule + mýdlenka 100g

Dárková taštička oval levandule, udělá radost každému kdo miluje provence.Přírodní marseillské mýdlo na keramickém podtácku bude ozdobou každé koupelny.  

Výrobce
Coton Blanc  
Hmotnost
0,1 kg
Dostupnost
Skladem  
 
Původní cena
285,00 Kč
Cena s DPH
143,00 Kč
Cena bez DPH
118,18 Kč
Ks
Detaily

Dárková taška oval levandule, udělá radost každému, kdo miluje Provence a vůni zázračné levandule.
Obsažené přírodní marseillské mýdlo na keramickém podtácku bude ozdobou každé koupelny. Krásné dárkové tašky s cikádou můžete objednávat i jako firemní dárky pro své zaměstnance i obchodní partnery. Tímto levandulovým dárečkem potěšíte každého ve Vašem okolí. Dárkové předměty mohou mít mnoho podob. My jsme rádi, že pro Vás můžeme zajistit dárkovou taštičku s kvalitním francouzským mýdlem. Marseillské mýdlo voní opravdu mýdlově a má přírodní barvu. Má v domácnosti všestranné použití. Marseillská mýdla jsou jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších mýdel po celém světě. Vyrábí se výhradně z kvalitních rostlinných olejů. Darujte tímto produktem kousek přírody z Francie všem svým blízkým. Dárkové balení vína již není originálním dárkem. Čím ale nahradit tento stylový dárek? Zkuste udělat radost touto dárkovou taštičkou s kvalitním mýdlem z Francie.

Určitě neprohloupíte!
Prohlédněte si i ostatní produkty z naší nabídky a vyberte si tu pravou delikatesu ke sklence červeného vína. V nabídce najdete i dárkové koše nebo firemní dárky.

Související produkty