Chateau des Coccinelles Cotes du Rhone růžové víno AOC 2013 0,75l

AOC Cotes du Rhone 2013. Obsah alkoholu: 13,5% odrůda: 50% Grenache,35% Syrah,15% Carignan. suché víno. Víno krásné růžové barvy s několika odstíny oranžové. Chutná po červeném ovoci - maliny a jahody. Svěží víno s plným ovocným buketem a plností. Vinařství má certifikát, že pěstuje organická bio vína. Servírujte při 8st. jako doprovod při grilování,k salátu či jako aperitiv. 0,75l  

Výrobce
Chateau des Coccinelles  
Dostupnost
Není skladem  
 
Cena s DPH
255,00 Kč
Cena bez DPH
210,74 Kč
Detaily

Mezi Avignonem a Pont du Gard se nachází vinařství Chateau des Coccinelles. Na oblázkovo jíl-vápencových vinicích pěstují své hrozny,kterým tato půda dává koncentraci a ovocnou vůňi. Toto vinařství vždy pěstovalo Bio organickou vinnou révu,ale jejich závazek je,ochota využívat půdu bez zatížení a poškození místní přírody.

Milujete typickou a nezaměnitelnou chuť, kterou nabízejí francouzská vína?
Praha je místem, kde si určitě vyberete. Nabízíme Vám růžová vína, která potěší Vaše chuťové pohárky a okouzlí nejednoho gurmána a znalce vín. Tak vyzkoušejte naše Chateau des Coccinelles růžové víno BIO AOC 2013, 0,75l. Odrůda 50% Grenache, 35% Syrah a 15% Carignan. S přívlastkem suché víno a obsahem alkoholu 13,5%. Mezi Avignonem a Pont du Gard se nachází vinařství Chateau des Coccinelles. Na oblázkových jíl-vápencových vinicích pěstují své hrozny, kterým tato půda dává koncentraci a ovocnou vůni. Toto vinařství vždy pěstovalo bio víno a organickou vinnou révu a jejich závazek je ochota využívat půdu bez zatížení a poškození místní přírody. Toto víno z Francie má krásně růžovou barvu s několika odstíny oranžové. Chutná po červeném ovoci - maliny a jahody. Svěží víno s plným ovocným buketem a plností. Servírujte při 8st. jako doprovod při grilování, k salátu či jako aperitiv.

Vinařství má certifikát, že pěstuje organická bio vína.
Vyzkoušejte i ostatní naše francouzské lahůdky, v podobě Foie gras nebo výtečných a prosluněných oliv a tapenád.