slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Kuchyňské zástěry

Naše kvalitní kuchyňské zástěry z Francie se hodí jak na zahradní grilování,tak i do kuchyně.

Jsou vyrobeny ze 100% bavlny.

Některé z nich mají i malý ručníček přes kapsu,což je velice praktická věc a mnoho žen i mužů tento originální zlepšovák přivítá. Kuchyňská zástěra je žádaným pomocníkem při vaření. Každý jistě ocení její praktičnost a spolehlivost použití. Nabízíme zástěry s různými motivy a v široké barevné škále. Ať si již zvolíte moderní zástěry nebo zástěry s klasickým motivem, v našem sortimentu najdete vše, co hledáte. Naše kuchařské zástěry, jako praktickou součást každé kuchyně, oceníte především při smažení, šlehání a dalších činnostech, které dokáží pořádně zamazat.

Když zrovna nevaříte a není tedy zrovna potřeba kuchařská zástěra a rozhodli jste se, že raději budete zkrášlovat zákoutí Vaší zahrady či zahrádky, budou se Vám jistě hodit pracovní zástěry.

V našem obchodě se o Vás rádi osobně postaráme. Přijďte se nechat zlákat vůněmi z Provence v podobě bytových parfémů. Kousek Francie si tak od nás můžete odnést přímo domů.

Prohlédněte si i ostatní produkty z naší nabídky a vyberte si tu pravou delikatesu ke sklence červeného vína. V nabídce najdete i dárkové koše.

Položky 19 z celkem 22

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Položky 19 z celkem 22

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně