slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

BIO Esenciální levandulový olej i na vaření 15ml

Napište první recenzi tohoto produktu


Hmotnost: 15 g

Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 214,88 Kč Vč. DPH: 260,00 KčRychlý přehled

BIO Esenciální levandulový olej i na vaření 15ml

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Bio esenciální domácí levandulový olej má všestranné využití.

Dá se použít v kuchyni, do aroma lamp i jako levandulový extrakt pro přípravu kosmetiky, jako je například domácí levandulový krém. Esenciální olej z levandule má léčebné, dezinfekční i zklidňující účinky. 100 % esenciální levandulový olej nejen krásně voní. Je vhodný i pro naše tělo. Dopřejte si uklidnění a relaxaci pomocí tohoto přípravku. Lahvička levandulového éterického oleje je také skvělým typem na dárek pro Vaše blízké. Lehký 100 % esenciální olej z levandule je též vhodný pro zklidňující masáž před usnutím. Použijte ho pro výrobu domácí levandulové masti. Propůjčíte tak své pokožce jemnost a sametovou hebkost. Jemná vůně éterického oleje z levandule působí na naše smysly a rozpouští tak vnitřní napětí. Uvolňuje svalové napětí a podporuje klidný spánek. Lze jej přidat i do vodní lázně. Jeho vůni si jistě zamilujete. Stane se Vaším oblíbeným produktem pro relaxaci i zklidnění pokožky.

Tento olej z levandule má  mnohostranné využití. Lze jej vhodně zařadit i do jídelníčku. Jako delikatesu s jeho pomocí připravíte levandulové sušenky, levandulovou zmrzlinu,marmelády ,sirupu, štávy, atd. Levandulový olej je v bio kvalitě.

Podívejte se i na další produkty z  naší nabídky. Arganový olej nebo bahno z mrtvého moře pomohou ulevit od každodenního stresu a navodí příjemný pocit pro Vaše tělo.

V naší nabídce najdete i bio produkty nebo vyhlášené bílé víno Bourgogne Chardonnay.