Autre thé Zelený čaj Thé Mamans s poupátky růží 100g

Zelený čaj Mamans. Zelený čaj Mamans ,lepší zelený čaj jste v životě nepili!!! Unese Vás jeho vůně,delikátní a nezapomenutelná chuť,dá se luhovat více jak jednou. Tento čaj milují všichni,kdo ho jednou ochutnali, dokonce i pánové se pro něj rádi vrací. Tímto čajem,uděláte radost naprosto každému.  

Výrobce
Autre thé  
Hmotnost
0,1 kg
Dostupnost
Není skladem  
 
Cena s DPH
240,00 Kč
Cena bez DPH
208,70 Kč
Detaily

Zelený bio čaj Thé des Mamans se řadí mezi špičkové delikatesy z Francie. Lepší ochucený zelený čaj jste jistě v životě nepili! Unese Vás nejen jeho vůně,ale především delikátní a nezapomenutelná chuť. Výhodou je i to, že se tento čaj dá louhovat více jak jednou. Vy si tak můžete prodloužit dobu vychutnávání tohoto lahodného čaje s příchutí jahod a malin. Tímto čajem,uděláte radost naprosto každému. Originální dárkové balení dodává eleganci a originalitu tomuto kvalitnímu bio zelenému čaji. Krásně vonící zelený čaj s kousky jahod a malin si najde jistě své příznivce. Každý, kdo čaj jednou ochutná se pro něj k nám rád vrátí a vychutná si další a další šálek. Tento čas Vás prostě dostane a Vy si jej díky našemu e-shopu budete moci vychutnávat třeba každý den.

Objednejte si dárkové balení čaje, s pomocí kterého uděláte dojem nejen na milovníky delikátních chutí a vůní čaje.
Především potěšíte sebe.
V kombinaci s ostatními produkty z naší nabídky vytvoříte originální luxusní dárek vhodný pro každou příležitost. Bojíte se, abyste se trefili do apetitu Vašich známých? Skvělým nápadem jsou dárkové koše, které si u nás sestavíte úplně sami. Stačí si vybrat produkty, které chcete umístit do vybraného koše, jako například bílé víno nebo levandulové bonbóny.