Sleva 30%

Aroma plantes BIO levandule na vaření z Provence 45g

Bio jedlá levandule má široké upotřebení v kuchyni,můžete s ní krásně ozdobit vaše dortíky, udělat ní levandulový čaj,posypat maso,nebo dát jen tak do vany,není vůbec chemicky ošetřena.  

Výrobce
Aroma Plantes  
Hmotnost
0,045 kg
Dostupnost
Skladem  
 
Původní cena
185,00 Kč
Cena s DPH
129,50 Kč
Cena bez DPH
112,61 Kč
Ks
Detaily

Bio čistá, přírodní a potravinářská jedlá levandule na vaření má široké uplatnění při přípravě pokrmů, dezertů a sladkostí. Můžete s ní krásně ozdobit Vaše dortíky, vmíchat do těsta na sušenky nebo do krému bruleé, udělat z ní levandulový čaj, posypat maso nebo dát jen tak do vany. Jedlá bio levandule z naší nabídky není chemicky ošetřena. Balení obsahuje pouze prvotřídní sušené květy levandule agustifolia - levandule lékařské. Pro získání lahodného originálního aroma stačí přidat pouze několik zrníček třeba do těsta. Vyzkoušejte například naprosto neotřelý recept, který bude chutnat úplně všem. Levandulová bábovka bude mít jistě neskutečný úspěch a všichni si ji zamilují. Nebo má snad někdo z Vašich blízkých narozeniny a chcete mu připravit nevšední gurmánský zážitek? Tak pro to je levandule jako stvořená. Upečte levandulový dort a potěšte nejen své chuťové pohárky smyslnou chutí levandule. Nesmíme zapomínat ani na naše nejmenší.

Připravte jim 100% přírodní a zdravé mlsání.
Levandulová zmrzlina jistě zaujme každého malého strávníka.
V nabídce našich levandulových produktů nechybí ani levandulový med, který zaujme svoji originální chutí. K příjemnému večeru si udělejte lahodný nápoj z levandinového sirupu, okouzlí Vás svoji nevšedností.

Prohlédněte si i ostatní produkty z naší nabídky a vyberte si tu pravou delikatesu ke sklence francouzského vína. V nabídce najdete i dárkové koše nebo levandulovou kosmetiku.