Sleva 40%

Un été en Provence sůl do koupele s esenciálním levandulovým olejem 500g

Tato sůl obsahuje esenciální levandulový olej ,má dezinfekční účinky na pokožku,zklidňuje a čistí pokožku.  

Výrobce
-  
Dostupnost
Skladem  
 
Původní cena
295,00 Kč
Cena s DPH
177,00 Kč
Cena bez DPH
146,28 Kč
Ks
Detaily

Chcete udělat něco pro svoje zdraví, krásu a relaxaci? Pak je tu přírodní a 100% čistá koupelová sůl z mrtvého moře. Nejen, že napomáhá při odstraňování kožních problémů, ale také působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo i nerovový systém a tiší svalovou únavu. Sůl z mrtvého moře čistí, hydratuje, revitalizuje pokožku a odstraňuje z ní škodlivé látky. Sůl do koupele, a v ní obsažené krystalky, jsou totiž zcela odlišné od obyčejných solí. Je bohatá na minerální látky (zejména hořčík, vápník, sodík, draslík), které dosahují velmi vysoké koncentrace. Proto roztok soli z Mrtvého moře nechutná slaně, ale spíš trpce až hořce. Tato sůl obsahuje také esenciální olej z levandule, který má dezinfekční účinky na pokožku a taktéž jí zklidňuje a čistí.

Sůl do koupele má blahodárné účinky na pokožku a když se do ní přidá esenciální olej a levandle, je to přímo balzám na duši i tělo.

Levandule zklidňuje mysl, uvolňuje napětí a připravuje tělo ke spánku.
Hrstka soli do koupele do vany před spaním a budete spát jako miminko.
Prohlédněte si i ostatní produkty z naší nabídky a vyberte si tu pravou delikatesu ke sklence francouzského vína. V nabídce najdete i dárkové koše nebo levandulovou kosmetiku.