Máslové sušenky dárkové balení - LEVANDULE 300g

Výborné sušenky k čaji či kávě Grands Sablés obsahují 22% másla, a špetičku mořské soli. Touto pikslou uděláte radost každému a ještě si na těchto máslových sušenkách opravdu pochutnáte.  

Výrobce
-  
Hmotnost
0,3 kg
Dostupnost
Není skladem  
 
Cena s DPH
350,00 Kč
Cena bez DPH
304,35 Kč
Detaily

Tento krásný sušenkový box je plný lahodně čistých máslových sušenek s mořskou solí.

Dopřejte si toto originální balení!

Křehké máslové sušenky v originálním balení plechové dózy s motivem levandulového Provence jsou vhodné k obdarování Vašich blízkých i známých. Výborné máslové sušenky Grands Sablés se hodí k čaji i ke kávě. Obsahují 22% másla a špetičku mořské soli pro lepší lahodnou chuť. Jsou jemné a úžasně křehké. Balením této delikatesy uděláte radost každému a ještě si na těchto máslových sušenkách opravdu pochutnáte. Originální levandulový box je plný lahodně křehkých máslových sušenek s mořskou solí. Dopřejte si toto elegantní balení i Vy! Chuť sušenek si jistě zamilujete a nám bude ctí Vám je dodat. Sušenky jsou křehounké, úžasně voní máslem a jak člověk jednu vezme, nemůže přestat. Rozplývají se na jazyku. Zažijte tento pocit na vlastní kůži. Objednejte si křehké máslové sušeny ještě dnes!

Firemní dárky mohou mít různé podoby. Co takhle místo lahve vína darovat originální balení sušenek přímo z Francie? Toto balení sušenek v plechové dóze, například i v kombinaci s dalšími kvalitními francouzskými produkty, se dá použít jako netradiční firemní dárek. Obdarujte jím své kolegy, zaměstnance či šéfa. Máslové sušenky potěší jistě každého. Jedná se o nevšední dárek pro muže i ženy.

V kombinaci s ostatními produkty z naší nabídky vytvoříte originální luxusní dárek vhodný pro každou příležitost. Bojíte se, abyste se trefili do apetitu Vašich známých? Skvělým nápadem jsou dárkové koše, které si u nás sestavíte úplně sami. Stačí si vybrat produkty, které chcete umístit do vybraného koše, jako například bílé víno nebo levandulové bonbóny.