Husí foie gras celá Perigord 130g

Foie gras d´oie - husí játra celá Perigord  

Výrobce
-  
Hmotnost
0,13 kg
Dostupnost
Není skladem  
 
Cena s DPH
1 055,00 Kč
Cena bez DPH
917,39 Kč
Detaily

Celá husí játra foie gras z Perigordu jsou tou největší delikatesou mezi produkty z různých koutů Francie.

Foie gras jsou ztučnělá játra vodních ptáků, především hus a kachen. Způsob jejich výroby i konzumace je pro Francouze jako národní kulturní památka. Je nám potěšením, že tato delikatesa je součástí nabídky našeho e-shopu. Celá husí játra foie gras jsou velice oblíbenou pochoutkou obzvláště v době velikonočních a vánočních svátků. Vy si je ale můžete vychutnat kdykoliv na ni dostanete chuť. Nabízíme husí foie gras za příznivou cenu a ve výborné kvalitě. Husí játra se dají připravit jak v studených, tak teplých variacích. Dají se péct, smažit, připravovat též ve vodní lázni a dají se z nich dělat výtečné paštiky. Výborně chutnají se sladkým vínem. Oblast Perigord, odkud tyto husí játra foie gras pocházejí, se pyšní značkou nejvyšší péče chovu kachen a hus.

Dopřejte si kvalitní produkt z Francie i Vy!

Dárkové balení této delikatesy z Francie je vhodné použít i jako firemní dárek. Potěšíte s ním nejen své zaměstnance, ale i obchodní partnery. Pokud jste milovníkem Francie a produktů z této překrásné země, pak byste si husí či kachní játra foie gras neměli nechat ujít a určitě je vyzkoušet. Vybírejte i z dalších delikates, které nabízí náš e-shop. Pro firmy i jednotlivce zajistíme kvalitní zboží z Francie, které na Vaše přání zabalíme i jako dárkové koše.

Návštěva Provence je nezapomenutelným zážitkem a láskou na celý život. Pokud jí milujete i Vy, tak jako my, můžete kousek této krásy přenést do svých domovů. V nabídce máme i kvalitní francouzská vína nebo pro labužníky delikatesy v podobě originální paštiky a foie gras z Francie.