Eyguebelle nugát z Montelimáru sirup 0,7l

Nugát z Montelimáru sirup 500ml Nejlepší užití k dochucení kávy, na kokteily,poháry.  

Výrobce
-  
Dostupnost
Není skladem  
 
Cena s DPH
195,00 Kč
Cena bez DPH
169,57 Kč
Detaily

Nugátový sirup
Máte chuť na něco sladkého? Chcete si trochu osladit život? Tak to jste tady správně.

Zde si totiž můžete vybrat mezi celou řadou dortíků, zákusků a v neposlední řadě i sirupů. Tento sirup a vůbec veškerá výroba se striktně drží starodávné receptury, což zaručuje kvalitu použitého nugátu i sirupu.

Dále se jedná o gastro sirup, takže ho můžete používat prakticky do všeho, co se vaří, peče a smaží. Jménem našeho e-shopu doporučujeme podávat s pohárem, na koktejly nebo s tím dochutit kávu. Tento nugátový krém dokáže také zpříjemnit rozespalé ráno, a to například na vaflích, lívancích, či jiných dobrůtkách, které lze vidět nejen v amerických filmech. Žijte si, jako ve filmu s naším sirupem!

Domácí nugát
Valná většina, potažmo všichni, lidé ve Vašem okolí Vám řeknou, jak je tato ingredience lahodná. Vy si můžete dopřát kousek sladkého ráje přímo z našeho e-shopu, kde máte zaručeno, že veškeré výrobky jsou kvalitní, od ověřených dodavatelů a hlavně bez umělých sladidel či jiných jedů.

Něco na zub jste si už obědnali? Nevadí – můžeme Vám nabídnout i nekonečnou rozkoš a blaho díky relaxačním Marseillským mýdlům, nebo okuste omlazující Levandulovou kosmetiku.