Coton blanc keramická vana Paris s marseillským jasmínovým mýdlem

Vana Paris. Keramická vana, nesmí chybět v žádné koupelně. Výborný doplněk vaší koupelny,udělá radost každému. Vhodná dárek pro maminku,tetu,kamarádku,kolegyni.  

Výrobce
-  
Dostupnost
Není skladem  
 
Cena s DPH
295,00 Kč
Cena bez DPH
243,80 Kč
Detaily

Keramická vana Paris
Keramická vana s motivem Eiffelovy věže v Paříži, v kombinaci s toaletním jasmínovým mýdlem, je vhodným bytovým doplňkem pro každou koupelnu. Poslouží nejen jako podložka pod mýdlo, hodí se také na odkládání šperků či vlasových ozdob. Dno má otvor na odtékání vody, a tak se Vám nemůže stát, že by Vám odložené mýdlo ve vodě změklo a rozpustilo se. Praktická podložka pod mýdlo je vyrobena z odolné keramiky. Keramická vana Paris je vhodná k použití jako dekorace i pro každodenní použití. Originální podložka pod mýdlo je vtipným a zároveň praktickým řešením do Vaší koupelny. Stylový a elegantní design si jistě oblíbíte. A navíc, obsažené jasmínové mýdlo v keramické vaně, příjemně provoní Váš interiér a zanechá Vaší pokožku hebkou a vláčnou.

Objednejte si kousek Francie a provoňte si Váš interiér!
Prohlédněte si i ostatní produkty z naší nabídky a vyberte si tu pravou delikatesu ke sklence červeného vína. V nabídce najdete i dárkové koše nebo bytové parfémy.