slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Vstupujete na stránku s alkoholem. Prodej pouze od 18 let.

 

Je Vám více jak 18 let?

 

ANO NE

Víno a likéry

Víno a likéry

Burgundsko, Côtes du Rhône, Provensálsko a také z dalších velice známých vinařských oblastí vozíme naše vína té nejvyšší kvality s označením AOC, AC (appellation controlee) samozřejmě po předchozí degustaci naším nepřekonatelným someliérem panem Jakubem Rašovským.

Pevně věříme, že Vám francouzské víno z naší nabídky bude chutnat a stane se součástí prostřeného stolu. 

Jestliže kvalitní vína, pak jedině ta francouzská, která jsou považována za nejlepší na světě. V našem obchodě Vám nabízíme vína z mnoha oblastí, jako např. Burgundsko, Provence a další s označením francouzské víno château (francouzsky zámek), které se používá především ve smyslu označení vinařství. Představuje značku vína nebo název vinařského podniku ve Francii. Najdete u nás vína červená, bílá, růžová, ale i šampaňské nebo francouzské likéry. Veškerá vína dovážíme přímo z Francie po předchozí degustaci našim someliérem panem Jakubem Rašovským. Kvalita a tradice jsou základní rysy pro francouzská vína. Praha je místem, kde si mnozí chtějí dopřát luxus, proto využijte naší bohaté nabídky. Tato vína se hodí ke zvláštním příležitostem, nebo pro opravdové gurmány. Potřebujete-li pro někoho výjimečný dárek, využijte i našeho dřevěného dárkového boxu na 3 vína, který vypadá luxusně.

Už od nepaměti jsou francouzská vína pojmem. 

Prodáváme také bytové parfémy a difuzéry, které jsou poslední dobou velmi oblíbené. Provoní Vaši domácnost nejen vůní levandule. Originální parfémy z Francie Vám představí nejkrásnější vůně z přírody. Nechte naše produkty vyniknout v originálním balení, jako nejrůznější balíčky i dárkové koše, kterými můžete obdarovat své blízké.

Položky 19 z celkem 25

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Položky 19 z celkem 25

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně