slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Čtvercové ubrusy

Chcete si zpříjemnit čas prožitý doma s rodinou a milujete styl francouzské Provence?

Tak právě Vám nabízíme stylové a originální bytové doplňky a dekorace. Vždyť velice oblíbené doplňky s motivylevandulese skvěle hodí do každého domu nebo bytu.Změňte svému bytu kabátek a opět se do něj zamilujte. Moderní ubrusy jsou k tomu jako stvořené. Klasický čtvercový ubrus v přírodní a fialové barvě můžete použít třeba i v jarním období a zpříjemnit si tak posezení s rodinou u nedělního oběda. I nádherné látkové ubrusy s motivem levandule vnesou příjemnou nejenom sváteční atmosféru do Vašeho domova i při jiných příležitostech.

Navštivte celou naší sekci bytového textilu a vyberte si i prostírání, které můžete vhodně zkombinovat s našimi ubrusy. Vždyť není nic dokonalejšího než krásný čtvercový ubrus doplněný o stylové prostírání či korkové podtácky.

Naše moderní luxusní ubrusy a prostírání za to opravdu stojí, tak neváhejte a navštivte naše internetové stránky Miluju Provence.

Prohlédněte si i ostatní produkty z naší nabídky a vyberte si tu pravou delikatesu v podobě kaštanové pasty nebo lahodný a velmi oblíbený levandulový med.

 

Výběru neodpovídá žádná položka.