slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Ubrusy

Ubrusy

Ubrusy mají své stálé místo v oblasti gastronomie i domácí kuchyně.

Jejich design může být různý. I v naší nabídce naleznete ubrusy na stoly do kuchyně, které mají odlišné tvary i velikosti. K dostání jsou ubrusy na kulaté, obdélníkové i čtvercové stoly. Motivy jsou veselé, elegantní i typicky francouzské. Žádným překvapením tedy nebude, že v nabídce je i ubrus s levandulí, která patří k výrazné rostlině oblasti Provence.

Váš domov tak díky němu ožije a bude Vám i lépe chutnat.

V moderních domácnostech, ale i v restauracích se v dnešní době těší velké oblibě ubrus běhoun. My jej také nabízíme s motivy oliv. Moderními ubrusy běhouny však můžete Vaše stolování třeba jen zvýraznit a využít ho k slavnostnějším či speciálním jídlům. Určitě stojí za prohlédnutí.

Ubrusy a prostírání patří od nepaměti k slavnostní tabuli. Vykouzlete i Vy u Vás doma sváteční atmosféru s ubrusy od nás. Zaujmou nejen každou návštěvu, ale upravený stůl bude těšit i Vás. Pro každodenní používání můžete vybírat ubrusy pogumované, které po ušpinění jen snadno setřete.

Pokud jste milovníky francouzského jídla, pak si v našem e-shopu zakupte i některé delikatesy, ke kterým patří marmelády, med i exkluzivní balení sušenek či bonbonů.

Položky 19 z celkem 33

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Položky 19 z celkem 33

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně