slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Provensálské koření sáček 150g žlutý

Napište první recenzi tohoto produktu


Hmotnost: 150 g

Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 200,00 Kč Vč. DPH: 230,00 KčRychlý přehled

Provensálské koření sáček 150g žlutý

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Milujete dobrou kuchyni, která je založena na přírodních bylinkách? Pak Vás jistě zaujme naše nabídka koření, kterému vévodí provensálské byliny. Ty jsou známé po celém světě. Název provensálské bylinky je odvozen od francouzské oblasti Provence, kde se tyto byliny hojně vyskytují.Směs sušených bylin je asi nejznámější a nejoblíbenější bylinkovou směsí, která se dá použít k nejrůznějším pokrmům. Jaké bylinky v sobě vlastně skrývá provensálské koření? Složení tvoří směs bylinek, v nichž vyniká tymián, majoránka, saturejka, rozmarýn, někdy i dobromysl a jiné. Jejich vůně provoní celý Váš interiér a dodá nezaměnitelnou chuť všem pokrmům. Provensálské koření se hodí nejen na králíka nebo kuře, ale i k přípravě jehněčího či skopového masa. Výborná je i provensálská polévka. Jelikož se jedná o bylinky z jižní Francie, lze je kromě masa použít i na ryby, kterým dodají chuť a vůni typických francouzských specialit či pokrmů ze Středozemního moře. U masitých pokrmů zvýrazní jejich chuť i provensálská omáčka, kterou snadno připravíte z tohoto koření. 

Provensálské koření nabízíme jako balení ve 150g žlutém látkovém sáčku. Jeho vůně tak provoní celý Váš interiér a dodá nezaměnitelnou chuť všem Vašim pokrmům. Provensálské koření je označení pro směs bylinek, které se používají jako koření. Ve směsi nechybí bylinky jako tymián, majoránka, saturejka, rozmarýn, někdy dobromysl a jiné. Název je odvozen od francouzské oblasti Provence, kde se tyto byliny hojně vyskytují. Směs sušených bylin je asi nejznámější a nejoblíbenější bylinkovou směsí. Světově proslulá směs aromatických bylinek z jižní Francie dodá pokrmům z masa i ryb vůni a chuť typickou pro francouzské speciality a pokrmy z okolí Středozemního moře. Provensálské koření je vhodné k použití nejen na kuře nebo králíka, ale i k přípravě jehněčího či skopového masa. Zjemní a zvýrazní rovněž chuť pomazánek připravených na máslovém, sýrovém či tvarohovém základu.

Hodí se na veškeré úpravy masitých i bezmasých pokrmů. 

Léčivé rostliny obsažené v této směsi koření podporují dobré trávení.

V kombinaci s ostatními produkty z naší nabídky vytvoříte originální luxusní dárek vhodný pro každou příležitost. Bojíte se, abyste se trefili do apetitu Vašich známých? Skvělým nápadem jsou dárkové koše, které si u nás sestavíte úplně sami. Stačí si vybrat produkty, které chcete umístit do vybraného koše, jako například bílé víno nebo levandulové bonbóny.