slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Originální dárky

Originální dárky

Překrásným dárkem bývají vždy dárková balení.

I my Vám nabízíme dárkové sady, kazety, dárkové vouchery a nejrůznější balíčky i dárkové koše, kterými můžete obdarovat své blízké. Dámy jistě potěší dárková sada tělové péče s levandulí či některý z bytových parfémů. Často vyhledávané jsou i dámské kosmetické tašky. I pro pány však máme dárkové sady v podobě dřevěných boxů s víny. Ty jistě ocení všichni milovníci dobrého vína.  Jelikož jsou dárková balení unikátní francouzským stylem, najdeme mezi nimi nejrůznější plechové dárkové krabičky nebo i skleněné, dřevěné či drátěné provedení. Mnohé z Vás jistě nadchnou plechovky naplněné sušenkami či bonbony, které nás svým designem vrací o několik století zpět a přímo do země původu. Najdete zde i jiné dárečky v podobě průhledných taštiček. Dárková sada udělá radost každému. Můžete ji nadělit i pod stromeček k Vánocům.

Jelikož náš e-shop nabízí produkty z Francie, jistě stojí za zmínku i levandulové doplňky. Levandule totiž k Francii neodmyslitelně patří. Kromě osvědčené kosmetiky tak u nás zakoupíte i tašky. Levanduledokáže navodit klid, uvolněnost, příjemnou atmosféru. Při výběru dárků pak nevynechte i právě doplňky z levandule. Mezi nimi najdete např. i bytové parfémy.

Samozřejmě jsme schopni udělat pro Vás i jakýkoliv koš na přání s obsahem kvalitního bílého vína v kombinaci s levandulovými bonbóny.

Vaše radost je pro nás inspirací, proto se snažíme, aby naše dárkové sady byly zajímavé a unikátní.

Položky 19 z celkem 35

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Položky 19 z celkem 35

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně