slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Nugát z Montelimáru sirup 500ml

Napište první recenzi tohoto produktu


Hmotnost: 500 g

Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 169,57 Kč Vč. DPH: 195,00 KčRychlý přehled

Nugát z Montelimáru sirup 500ml

Nejlepší užití k dochucení kávy, na kokteily,poháry.

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Nugátový sirup

Máte chuť na něco sladkého? Chcete si trochu osladit život? Tak to jste tady správně.

Zde si totiž můžete vybrat mezi celou řadou dortíků, zákusků a v neposlední řadě i sirupů. Tento sirup a vůbec veškerá výroba se striktně drží starodávné receptury, což zaručuje kvalitu použitého nugátu i sirupu.

Dále se jedná o gastro sirup, takže ho můžete používat prakticky do všeho, co se vaří, peče a smaží. Jménem našeho e-shopu doporučujeme podávat s pohárem, na koktejly nebo s tím dochutit kávu. Tento nugátový krém dokáže také zpříjemnit rozespalé ráno, a to například na vaflích, lívancích, či jiných dobrůtkách, které lze vidět nejen v amerických filmech. Žijte si, jako ve filmu s naším sirupem!

Domácí nugát

Valná většina, potažmo všichni, lidé ve Vašem okolí Vám řeknou, jak je tato ingredience lahodná. Vy si můžete dopřát kousek sladkého ráje přímo z našeho e-shopu, kde máte zaručeno, že veškeré výrobky jsou kvalitní, od ověřených dodavatelů a hlavně bez umělých sladidel či jiných jedů.

Něco na zub jste si už obědnali? Nevadí – můžeme Vám nabídnout i nekonečnou rozkoš a blaho díky relaxačním Marseillským mýdlům, nebo okuste omlazující Levandulovou kosmetiku.