slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Ledová máta sirup 1000ml

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 260,00 Kč

Akce: Bez DPH: 181,74 Kč Vč. DPH: 209,00 Kč
Rychlý přehled

Máta sirup 1000ml.

Co je lepšího než mátový francouzský sirup? Nic :o)

My ho milujeme, ať už jako štávu s vodou,tak i na zalití pohárů a dortíků je výborný.

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Mátový sirup

Hledáte něco, čím byste dodali Vašemu zákusku trochu nadhled? Zde máte sirup, který nadzvedne pohár nebo dortík, dokonce i jako šťáva s vodou je lahodný.

Tento sirup z máty pocházející ze země, která proslula svojí výrobou vína, výborných sýrů a také země, ve které asi poprvé v historii začali lidé v ulicích křičet Vive la republic. Ano, touto zemí je Francie. Kromě krásných riviér, romantické Paříže a výše zmiňovaných věcí má tato země ještě jeden trumf – tím je právě tento mátový sirup. Účinky tohoto sirupu Vás jistě překvapí. Díky mátě dostane váš pokrm správnou lehkost a svěžest. Krom toho je máta jednou z nejstarších léčivých bylin a znali ji již staří Egypťané. Chtěli byste si žít, jako faraón?  - Tak neváhejte a pořiďte si tento vynikající nápoj, jehož hlavní složku hraje máta. Sirup, jako je tento, je velice vhodný nejen pro dochucování, ale i pro normální užití ve formě šťávy s vodou.

Sirup a zdraví

Krom toho, že máta je již sama o sobě velmi aromatická, má i dobrý vliv na zdraví a má povzbuzující účinky. Podporuje koncentraci a vytrvalost, takže jestli Vašim dětem nebo sobě děláte šťávu do školy či do zaměstnání, je tohle ten pravý okamžik udělat něco pro své každodenní zdraví.

Jste-li milovníkem vaření, určitě k tomuto sirupu nesmí chybět náš BIO levandulový olej na vaření, nebo se podívejte na hořčice a ovocné octy.