slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Marmeláda

Marmeláda

Naše marmelády pocházejí z malebné vesničky jménem Robion vzdálené asi 40km od města Avignon. Tyto marmelády jsou vyrobeny podle tradičních receptur místních babiček. Marmelády, které jsme pro Vás vybrali neobsahují žádné konzervanty, zahušťovadla či jiné zvláštní přísady, které do marmelád nepatří. Jsou vyrobeny z čerstvého ovoce, které se pěstuje v Provence, v prosluněné oblasti tohoto regionu. Obsahují  62-83% ovoce a kombinace marmelád, které pro naše zákazníky dovážíme, nikde jinde nenajdete. Nejen vzhledem, ale také výraznou ovocnou chutí a typicky provensálským motivem kloboučků se naše marmelády liší od ostatních. Tyto marmelády jsou oceněny diplomy za první místa ve francouzských gurmánských soutěžích.

Domácí marmelády jsou jedním z vrcholů kuchařského umění.


Námi prodávané marmelády a džemy, stejně jako sirupy a ostatní bio produkty, jsou vždy a zásadně vyrobeny z kvalitního ovoce. Všechny produkty v nabídce jsou bez konzervantů, barviv a jiných chemických látek. Na otázku, zda je lepší marmeláda nebo džem z Francie neexistuje přímá odpověď. Každý si ale jistě najde tu pravou marmeládu nebo džem, který se stane součástí jeho jídelníčku. Do nabídky jsme pro Vás vybrali ty nejlepší produkty z Francie.

Jsme potěšeni, že v naší nabídce Vám můžeme nabídnout i tyto produkty. Námi nabízené domácí marmelády a džemy, stejně jako sirupy a ostatní produkty, jsou vždy a zásadně vyrobeny z prvotřídního ovoce. U každé marmelády je garantován její původ. Provence se může pyšnit bohatou nabídkou kvalitních domácích marmelád. Putování za nejlepší marmeládou Vás jistě zavede do našeho e-shopu nebo osobně do naší prodejny.

V naší nabídce najdete i bio produkty nebo vyhlášené bílé víno Bourgogne Chardonnay.

Položky 19 z celkem 11

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Položky 19 z celkem 11

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně