slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Levandinový sirup 700ml

Napište první recenzi tohoto produktu


Hmotnost: 700 g

Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 226,09 Kč Vč. DPH: 260,00 KčRychlý přehled

Levandinový sirup 700ml, největší rarita u nás.
My jsme ho osobně ochutnávali a vybírali,takže můžeme doporučit jako štávičku,limonádičku, na créme brulé,všechny dezerty,když chcete někoho okouzlit.Chuť není přehnaně levandulová,je to příjemný sirup na pití.

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Chcete svým hostům nabídnout kvalitní a originální nealkoholické pití a nechcete podávat pouze čistou vodu? Domácí levandulová limonáda jistě nadchne všechny Vaše návštěvy. Nevíte si rady s její přípravou? S levandinovým sirupem z naší nabídky to bude velmi jednoduché. Jedná se o největší raritu v České Republice. Osobně jsme ho pro Vás vybrali. Pod jeho původ a kvalitu se můžeme vlastnoručně podepsat. Jeho použití je velmi rozmanité. Originální levandinový sirup můžeme doporučit pro použití jako štávičku, k přípravě domácí levandulové limonády, na créme brulé i na všechny dezerty, kterými chcete někoho okouzlit. Osobně jsme ho ochutnávali. Chuť není přehnaně levandulová. Levandinový sirup je lahodný a příjemný nejen na pití.

Hodí se jako originální dárek pro každého milovníka levandule.

Máte rádi novinky v oblasti pochutin a pití, nebo rádi experimentujete? Pak pro Vás máme jedinečnou nabídku sirupu z levandule. Jedná se o největší raritu v České republice. Osobně jsme ho pro Vás vybrali a ochutnali. Pod jeho původ a originalitu se můžeme vlastnoručně podepsat. Jeho použití je rozmanité. Sirup můžete použít jako šťávičku, k přípravě domácí levandulové limonády, ale i na créme brulé. Čekáte návštěvu, kterou chcete okouzlit? Pak využijte levandulový sirup i na dezert, kterému dodá nejen neotřelý vzhled, ale hlavně zajímavou a lahodnou chuť. Svým hostům můžete nabídnout i originální nealkoholické pití, neboť tyto sirupy nemají přehnaně levandulovou chuť, ale jsou voňavé a velmi chutné. Levandule navozuje pocit klidu a pohody. Pro lepší náladu nebo relax si ji můžete nyní dopřát právě v podobě nápoje. Pokud doma nepijete jiný než domácí sirup, pak tento rozhodně budete. Firma, která levandulový sirup vyrábí, se drží starodávného receptu mnichů z opatství. Pro jeho výrobu používají výhradně přírodních surovin, kdy pečlivě vybírají přírodní aroma i ovocné složky. Sirup z levandule si zamiluje každý, proto je i vhodným dárkem.

Okuste ho i Vy!

Firma, která vyrábí tento levandinový sirup, se drží starodávného receptu mnichů z opatství. K vyrobení tohoto sirupu se používají výhradně přírodní suroviny, jako je třtinová šťáva, pečlivě vybraná přírodní aroma a ovocné složky.

Podívejte se i na další naše bio produkty nebo si vyberte některý z dárkových košů.