slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Jutový sáček provensálského koření 50g SYTĚ RŮŽOVÁ

Napište první recenzi tohoto produktu


Hmotnost: 50 g

Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 147,83 Kč Vč. DPH: 170,00 KčRychlý přehled

Jutový sáček provensálského koření 50g .

Používá se zejména pro ochucení dušené zeleniny, grilovaného masa (kuřecího, králičího, jehněčího a skopového), ryb atd.

Náš tip: kupte si slaný sýr třeba jako balkán, nakrájejte ho na kostičky,dejte do sklenice s olivovým olejem a zasypte provensálským kořením.V lednici se Vám krásně vyluhuje,my to používáme na saláty.

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Krásný sáček s kořením a strouhátkem na česnek.

Provensálské koření je jednou z nejpoužívanější bylinkových směsí ve francouzské kuchyni. Složení provensálského koření je obvykle směs bylin, které hojně rostou ve sluncem zalité a levandulí pokryté Provence. Dekorace do bytu s tématikou této francouzské lokality je velmi vyhledávaným sortimentem. Sáčky s kořením patří k doladění krásného vzhledu kuchyně.

Neváhejte a pořiďte si Vy tento sytě růžový jutový pytlík s obsahem 50-ti gramů provensálského koření.

Směs koření ve složení rozmarýn, bazalka, tymián a někdy také majoránka, dobromysl, saturejka či estragon, je vhodná pro ochucení dušené zeleniny, grilovaného masa (kuřecího, králičího, jehněčího a skopového), ryb, atd.

Jutový sáček na koření uchová originální vůni a chuť směsi nasušených bylin po dlouhou dobu a Vy tak budete mít toto koření stále po ruce.

K dobrému jídlu si dopřejte i naše další produkty a dopřejte si lahodné sirupy, která Vás osvěží nejen v horkých dnech či si udělejte příjemný večer s partnerem či přáteli a vychutnejte si delikátní francouzská vína a likéry.