slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Jutový sáček provensálského koření 50g FIALOVÝ

Napište první recenzi tohoto produktu


Hmotnost: 50 g

Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 147,83 Kč Vč. DPH: 170,00 KčRychlý přehled

Jutový sáček provensálského koření 50g .

Používá se zejména pro ochucení dušené zeleniny, grilovaného masa (kuřecího, králičího, jehněčího a skopového), ryb atd.

Náš tip: kupte si slaný sýr třeba jako balkán, nakrájejte ho na kostičky,dejte do sklenice s olivovým olejem a zasypte provensálským kořením.V lednici se Vám krásně vyluhuje,my to používáme na saláty.

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Krásný sáček s kořením a strouhátkem na česnek. 

Jutový sáček ve fialové barvě, který obsahuje kvalitní směs toho nejlepšího koření z Francie, je rovněž součástí našeho prodejního sortimentu. Provensálské koření v balení 50g pro Vás přivážíme ze sluncem zalité a levandulí provoněné Provence. Jutové sáčky na koření jsou tím nejlepším způsobem jeho skladování. Dodají mu potřebné podmínky pro jeho dlouhodobé uskladnění.

Co obsahuje provensálské koření?

Provensálské koření je směs bylinek, ať už čerstvých nebo sušených, které běžně rostou v Provence. Jedná se asi o nejznámější a nejoblíbenější bylinkovou směs. Používá se zejména pro ochucení dušené zeleniny, grilovaného masa (kuřecího, králičího, jehněčího a skopového), ryb, atd. A jaké je složení provensálského koření? Obvykle obsahuje rozmarýn, bazalku, tymián a někdy také majoránku, dobromysl, saturejku či estragon. Dopřejte si i Vy chutná francouzská jídla díky použití tohoto kvalitního provensálského koření.

Vyzkoušejte i naše další produkty s motivem levandule, jako například torchony a ručníky nebo se nechte zlákat naší netradiční a originální keramikou z Provence.