slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Irish cream sirup 500ml

Napište první recenzi tohoto produktu


Hmotnost: 500 g

Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 169,57 Kč Vč. DPH: 195,00 KčRychlý přehled

Irish cream sirup 500ml

Vyrobeno z prvotřídních surovin.Připravíte výbornou kávu,užití nadále v cukrářství,kokteily.

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Sirup Irish cream

Už jste někdy poznali na vlastní kůži, jak chutná Irsko? Zřejmě Vás napadne jako první whiskey a pivo – ale ochutnali jste i sirup Irish cream?

Tento výborný produkt je vyroben z prvotřídních surovin, jedná se totiž o třtinovou šťávu, která dodá Vaší kávě ten správný irský nádech. Díky tomuto sirupu si můžete dopřát takovou kávu, za kterou jsou lidé schopni zaplatit velmi vysoké částky a Vy si tuto kombinaci kávy a sirupu vychutnáte v pohodlí Vašeho domova. Tato 500ml láhev pozvedne každodenní pití kávy o stupeň výš a Vy si budete žít, jako pravý gurmán. Jedná se o přírodní sirup, takže se nemusíte bát umělých náhražek a sladidel. V cukrářství je tento sirup velice žádaný pro svojí chuť – ovocná chuť a přírodní aroma dodají maximální požitek z každého doušku, či sousta.

Výroba Irish cream

Firma, která vyrábí tyto zdravé sirupy, se striktně drží starodávného receptu, který pochází od irských mnichů z opatství. Starodávný recept byl předáván pouze ústní formou, což zahaluje veškeré produkty do magického tajemna. Irish cream se může pyšnit svojí jedinečností, originalitou a kvalitou. Jestli hledáte opravdu dobrý dárek, právě jste ho našli.

Zkuste si trochu osladit život a nahlédněte i do našich bonbónů a sušenek, nebo se podívejte na vhodné dárkové koše.