slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Dárkový koš, voucher

Dárkový koš, voucher

Také nevíte čím obdarovat Vašeho miláčka, kolegu, kamaráda či nadřízeného?

Skvělým nápadem jsou dárkové koše, které si u nás sestavíte úplně sami. Stačí si vybrat produkty, které chcete umístit do vybraného koše, jako například bílé víno nebo levandulové bonbóny. Pokud máte obavy, aby se Vámi vybrané produkty do zvoleného koše vešly, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme. Bojíte se, abyste se trefili do apetitu Vašich známých? Co jim věnovat dárkový voucher? Tím rozhodně nic nezkazíte, díky němu si totiž každý bude moci vybrat přesně to, na co má chuť nebo, co má prostě rád. Dárkový voucher si u nás můžete vybrat v cenovém rozpětí 300 kč - 1500 Kč.

Objednejte pro Vaše blízké k významné události jejich života nebo jako poděkování svým zaměstnancům dárkový koš. Dobrý přítel je velmi důležitý, tak proč mu to rovněž neříct gestem v podobě našeho dárkového koše. Praha je sídlem našeho kamenného obchodu. Přijďte si sestavit koš osobně. Rádi pro Vás vybraný sortiment dárkově zabalíme. Nabízíme originální dárkové koše v Praze, které Vám pošleme i kamkoliv po celé ČR.

Dárkové koše i dárkový voucher určitě potěší každého.

Obojí si můžete vyzvednout osobně v kamenné prodejně nebo lze využít i kurýrní služby.


Také nevíte čím obdarovat Vašeho miláčka, kolegu, kamaráda či nadřízeného? Skvělým nápadem jsou dárkové koše, které si u nás sestavíte úplně sami. Stačí si vybrat produkty, které chcete umístit do vybraného koše. Pokud máte obavy, aby se Vámi vybrané produkty do zvoleného koše vešly, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme. Bojíte se, abyste se trefili do apetitu Vašich známých? Co jim věnovat dárkový voucher? Tím rozhodně nic nezkazíte, díky němu si totiž každý bude moci vybrat přesně to, na co má chuť nebo, co má prostě rád. Dárkový voucher si u nás můžete vybrat v cenovém rozpětí 300,- - 1500,- Kč. Dárkové koše i dárkový voucher určitě potěší každého. Obojí si můžete vyzvednout osobně v kamenné prodejně nebo lze využít i kurýrní služby.

Položky 1018 z celkem 23

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Položky 1018 z celkem 23

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně