slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Dárkový box na 3ks vína dřevěný

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 206,61 Kč Vč. DPH: 250,00 KčRychlý přehled

Dárkový box na 3ks vína od firmy Chateau de Coccinelles je prázdný a jeho výhodou je možnost volby vína dle Vašeho přání.

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Dárkový box na 3ks vína převázaný krásnou látkovou mašlí.

Dárkový box na 3 kusy lahvového vína od firmy Chateau de Coccinelles je originálním řešením balení dárku pro Vaše blízké a přátele. Dřevěná dárková krabice na víno je populární náhradou papírových dárkových tašek. Víno v tomto balení bude vypadat skvěle při každé příležitosti. Dárkový box prodáváme jako prázdný, pouze převázaný krásnou látkovou mašlí. Jeho výhodou je možnost volby vína dle Vašeho přání. Ať už si vyberete samotnou dárkovou krabici na víno nebo si budete přát do ní zabalit i víno z naší nabídky, bude nám potěšením splnit Vaše přání. Dárkový box disponuje 3-mi místy pro lahvová vína. Originálně se tedy nabízí do dárkové krabice zabalit po lahvi bílého, červeného a růžového vína. Projděte si naši kompletní nabídku vína z Francie a vyberte si oblíbené značky pro zabalení do dřevěného dárkového boxu.

Prohlédněte si i ostatní produkty z naší nabídky a vyberte si tu pravou delikatesu ke sklence červeného vína. V nabídce najdete i dárkové vouchery nebo bytové parfémy.