slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Dárkový box 3 ks Bio vín Cotes du Rhone

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 962,81 Kč Vč. DPH: 1 165,00 KčRychlý přehled

Dárkový box na 3ks vína od firmy Chateau de Coccinelles. Naleznete v něm:  • 1ks červeného bio vína Cotes du Rhone Signargues se sklěněným korkem

  • 1ks bílého bio vína Cotes du Rhone

  • 1ks růžového bio vína Cotes du Rhone


Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Dárkový box na 3ks vína převázaný krásnou látkovou mašlí.

Ať už si vyberete samotnou dřevěnou dárkovou krabici nebo si budete přát dárkovou sadu vín z naší nabídky, bude nám potěšením splnit Vaše přání. Dárková krabice s vínem disponuje místy pro tři lahvová vína. V dárkové sadě Bio vín Cotes du Rhone naleznete lahev červeného bio vína Cotes du Rhone Signargues se sklěněným korkem, dále bílé bio víno Cotes du Rhone a v neposlední řadě i růžové bio víno Cotes du Rhone. Tato velice populární značka francouzského vína v bio kvalitě potěší jistě každého milovníka dobrého vína. Hodí se pro slavnostní příležitosti i pro večerní sklenku vína při sledování Vašeho oblíbeného pořadu či čtení napínavé knihy. Dárková sada vín je převázána krásnou látkovou mašlí, což ji dodává na eleganci. Pokud Vás zaujali i jiná vína z naší nabídky, není problém je originálně zabalit stejně jako dárkovou krabici s vínem Cotes du Rhone.

Pro každou příležitost nabízíme stylové dárkové balení vína, vhodné pro muže i ženy.

Pro všechny významné události Vaší firmy můžete, nejen pro zaměstnance, ale i zaměstnavatele, objednat netradiční dárky v podobě produktů z naší rozsáhlé nabídky. Objednejte si tento dárkový box s víny ve větším počtu. Rádi pro Vás připravíme i firemní dárky v podobě dárkových košů, obsahujících vína z Francie.

Prohlédněte si i ostatní produkty z naší nabídky a vyberte si tu pravou delikatesu ke sklence červeného vína. V nabídce najdete i dárkové koše nebo bytové parfémy.