slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Černé mýdlo s arganem a eukalyptem 250ml

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 405,00 Kč

Akce: Bez DPH: 167,77 Kč Vč. DPH: 203,00 Kč
Rychlý přehled

Černé mýdlo s arganovým a esenciálním eukalyptovým olejem hluboce čistí a eliminuje mrtvé buňky. Vyhlazuje a změkčuje pokožku.Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Tradiční Černé mýdlo s Eukalyptem je pro pokožku opravdu magickým přípravkem.

Je delikátně parfemované, jemné a svěží, velmi bohaté na vitamín E a hodí se na všechny typy pokožky. Díky svým exfoliačním a zároveň hydratačním účinkům pleť zjemní a vyživí do hloubky. Nepění, ale jakmile přidáte vodu, stane se příjemně krémovým. Černé mýdlo je také doporučováno pro péči o nehty, které přirozeně vybělí, výborné je na změkčení ztvrdlé kůže například na chodidlech. Eukalyptus uvolňuje psychické bloky a odbourává fyzické vyčerpání.

Použití: Navhlčete pokožku, do dlaně dejte zhruba kávovou lžičku (nebo dle potřeby) Černého mýdla, které natřete rovnoměrně na tělo a obličej, vynechte oční kontury. Nechte působit cca 10 minut (i déle), poté opláchněte vodou.

V našem e-shopu naleznete vlasovou, tělovou i pleťovou kosmetiku.

Velkou přízeň a oblibu si v poslední době získalo černé mýdlo s arganovým olejem. Toto přírodní mýdlo je bohaté na vitamín E, který vyživuje, osvěžuje a obnovuje kožní buňky. Arganový olej v černém mýdle obsahuje velmi důležité mastné Omega kyseliny, které podporují normální fungování těla. Tyto kyseliny chrání buňky, posilují buněčné membrány, zabraňují jejímu vysoušení, napomáhají při léčbě lupů i různých závažných kožních chorob. Látky obsažené v černém mýdle stimulují i krevní oběh a chrání pokožku před škodlivým UV zářením. Černé mýdlo s arganovým olejem zabraňuje stárnutí a hodí se pro každý typ pleti i pokožky. Černé mýdlo je zázračný přípravek na tělo. Jsme velmi rádi, že Vám ho můžeme nabídnout v rámci našeho e-shopu.

Prohlédněte si i ostatní produkty z naší nabídky a vyberte si tu pravou delikatesu ke sklence červeného vína. V nabídce najdete i dárkové koše nebo bytové parfémy.