slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Čaj Rooibos bio Vanilka

Napište první recenzi tohoto produktu


Hmotnost: 100 g

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 240,00 Kč

Akce: Bez DPH: 138,26 Kč Vč. DPH: 159,00 Kč




Rychlý přehled

Čaj Rooibos bio Vanilka .

V Jižní Africe je běžné pít rooibos spolu s mlékem a cukrem, avšak v ostatních částech světa se většinou podává bez těchto přísad. Vůně rooibosu je často popisována jako sladká (a to i bez přidání cukru) a mírně ořechová.

Příprava rooibosového nálevu je v podstatě stejná jako příprava černého čaje s tím rozdílem, že vůně je vylepšená delším vařením. Získaný nápoj je červenohnědý, což vysvětluje, proč se rooibosu někdy říká „červený čaj“.

Rooibos se stal velmi populárním v západních zemích, zvláště u zákazníků, kteří kladou důraz na zdravý životní styl, pro svůj velký obsah antioxidantů a minimum kofeinu. Nápoj má charakteristickou tmavě červenou barvu a lehce nasládlou chuť. Někdy se rooibos také míchá s různými přísadami, aromatickými bylinami a podobně.

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Červený čaj ze severní Afriky je obohacen kousky bio vanilky .Chuť jemná ,lehce sladká. Díky svému jedinečnému složení má popíjení rooibosu pozitivní vliv na lidi s onemocněním srdce a cév, vysokým krevním tlakem, zvýšenou hladinou cukru v krvi nebo žaludečními potížemi[1]. Rooibos také působí proti alergickým reakcím, zmenšuje ekzémy a podráždění kůže[1]. Pozitivní vliv má také při neurózách, stresu, úzkosti, podráždění, nespavosti nebo bolestech hlavy. Díky vysokému obsahu antioxidantů pomáhá v boji organismu proti účinku tzv. volných radikálů a snižuje riziko zhoubného nádorového bujení