slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Bretaňské karamelky ze slaného másla dóza

Napište první recenzi tohoto produktu


Hmotnost: 130 g

Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 269,57 Kč Vč. DPH: 310,00 KčRychlý přehled

Výborné karamelky ze slaného másla potěší každého.Stylová keramická dóza poslouží jako máselnice na 125g másla,nebo ženy jí mohou využit jak např.šperkovnici .Do kuchyně je krásná i jako dóza na sůl :o)

Bretaňské karamelky ze slaného másla dóza

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Máslové karamelky z Bretagne jsou originálním produktem z Francie. tato delikatesa se vyznačuje svojí dokonalou chutí, kterou si zamiluje každý. Pokud  milujete slaný karamel, pak je tento produkt určen právě Vám. Kromě karamelu v nich najdete bretaňské máslo, které je lehce osolené. Výsledkem zvláštní kombinace slaného másla a sladkého karamelu je sytá, plná a samozřejmě originální chuť bretaňské karamelky se správně lepivou konzistencí. Karamelky zabalené v keramické dóze slouží i jako vhodný dárek pro každou příležitost. Obdarujte jimi své přátelé a darujte jim tak přímo i kousek Francie. Máslové bretaňské karamelky v keramické dóze jsou jedlým dárkem, kterým potěšíte každého. Jejich chuť si zamilujete natolik, že je budete chtít mít stále nablízku. Po objednávce v našem e-shopu je můžete mít u sebe již do několika hodin.

Vychutnejte si bretaňské dobroty v pohodlí domova.

Ochutnejte jejich lahodnou chuť i Vy!

Návštěva Provence je nezapomenutelným zážitkem a láskou na celý život. Pokud jí milujete i Vy, tak jako my, můžete kousek této krásy přenést do svých domovů. V nabídce máme i kvalitní francouzská vína nebo pro labužníky originální paštiky a foie gras z Francie.