slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Bourgogne Blanc Chardonnay 0,75l AOC

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 247,11 Kč Vč. DPH: 299,00 KčRychlý přehled

Obsah alkoholu: 12,5%

Suché víno

Odrůda: Chardonnay

Degustace:Barva bledě žlutá. Buket intenzivní ovocný s krásným aroma citrusových plodů,dominantní chutí broskví.Je to svěží a kulaté .

Hodí se k: Mušle, pečený kapoun, vepřovému masu a klobásám.

Servírujte 10-12 stupnů.

Archivace: 2-3 roky

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Toto víno se pěstuje ve vápencové půdě.

Bílé víno Bourgogne Chardonnay má svěží chuť a neodolatelné aroma. Jedná se o velice elegantní víno s komplexní vůní, ve které dominuje chuť citrusových plodů a broskve. Jeho chuť je harmonicky vyvážená. Díky odrůdě Chardonnay je jeho barva žlutá, podoblast Bourgogne pak dodává vínu tu správnou jiskru a chuť. Můžete ho podávat k rybám, mušlím i vepřovému masu nebo klobásám. Doporučuje se i jako aperitiv. Je nejlépe ho podávat vychlazené na teplotu 10 – 12°C. Archivace bílého vína Bourgogne Chardonnay se doporučuje maximálně 2 -3 roky.

Patříte k milovníkům vína z Francie, nebo jen hledáte exkluzivní dárek pro Vaše blízké či obchodní partnery? V obou případech vybíráte správně. Bílé víno Bourgogne Chardonnay se hodí pro všechny příležitosti. Má svěží chuť a neodolatelné aroma. Pro jeho eleganci si ho zamilují ženy i muži. Jeho vůni dominují citrusové plody a chuť zvýrazňují broskve. Ovocná chuť je harmonicky vyvážená. Víno Chardonnay má díky stejnojmenné odrůdě žlutou barvu, podoblast Bourgogne mu pak dodává správnou jiskru a chuť, kterou ovlivňuje i pěstování ve vápencové půdě. Toto bílé víno bude ozdobou každé slavnostní tabule. Lze jej podávat k rybám, mušlím, vepřovému masu, ale i ke klobásám. Zvolit jej můžete i jako aperitiv. Aby mělo tu správnou chuť, je dobré ho podávat vychlazené na teplotu 10 – 12°C. Archivace se doporučuje maximálně 2 – 3 roky. Chcete s výběrem vín poradit, nebo si vybrat i jiná? Ta nejlepší francouzská vína v Praze naleznete v naší kamenné prodejně, která se nachází v Pasáži Platýz. Přijďte si k nám vybrat.

V naší nabídce naleznete i bio produkty či bonbóny v exkluzivním balení, stačí si jen vybrat.