slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Fialky bonbóny velké 170g

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 169,57 Kč Vč. DPH: 195,00 KčRychlý přehled

Chcete se vrátit do dětství?


Bonbóny fialky mají u nás dlouhou tradici, již za první republiky se u nás prodávaly a mají moc dobrou fialkovou chuť.


Fialky zakoupíte v zajímavých dárkových obalech jedině u nás. 

Fialky bonbóny velké 170g

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Bonbóny fialky mají dlouhou tradici.

Tyto bonbóny mají moc dobrou fialkovou chuť. V našem e-shopu nabízíme mnoho variant balení. Bonbóny fialky v zajímavých originálních dárkových obalech zakoupíte jedině u nás. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Tyto bonbóny jsou důkazem tohoto tvrzení. Svěžest jarních fialek vždy překvapí úžasnou chutí a vůní. Dárkovým balením bonbónů fialek uděláte obrovskou radost každému a hodí se pro jakoukoliv příležitost!

Náš e-shop si dovoluje Vám nabídnut staré dobře známé bonbóny fialky s opojnou vůní. Toto balení fialek ve skleněné dóze je tu pro všechny, co rádi mlsají. Vhodné je i jako dárek babičkám, tetám, maminkám, kterým udělá tu největší radost. Bonbóny fialky jim jistě vrátí vzpomínky na sladké dětství. Toto sladké pokušení Vás přinutí se zasnít a užít si trochu nostalgie.

Sklenice se pak dá dále používat v kuchyni, třeba jako kořenka.

V kombinaci s ostatními produkty z naší nabídky vytvoříte originální luxusní dárek vhodný pro každou příležitost. Bojíte se, abyste se trefili do apetitu Vašich známých? Skvělým nápadem jsou dárkové koše, které si u nás sestavíte úplně sami. Stačí si vybrat produkty, které chcete umístit do vybraného koše, jako například bílé víno nebo bytové parfémy.