slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

BIO Esenciální levandinový olej i na vaření 30ml

Napište první recenzi tohoto produktu


Hmotnost: 30 g

Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 214,88 Kč Vč. DPH: 260,00 KčRychlý přehled

BIO Esenciální levandinový olej i na vaření 30ml

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Bio esenciální levandinový olej je určený jak do kuchyně, tak do aroma lamp nebo také třeba i na masáže.

Bio esenciální levandinový olej je určený jak do kuchyně, tak do aroma lamp nebo také na masáže.

Levandinový olej má léčebné, dezinfekční i zklidňující účinky. Dá se použít v kosmetickém průmyslu, ve zdravotnictví, ale i pro aromaterapii. Obsahuje levandulové silice, takže nejenže krásně voní, ale je vhodný i pro naše tělo. Dopřejte si uklidnění a relaxaci pomocí tohoto přípravku. Lahvička levandinového oleje je také skvělým typem na dárek pro Vaše blízké. Lehký 100 % esenciální levandinový olej je též vhodný pro zklidňující masáž před usnutím. Uvolňuje svalové napětí a podporuje klidný spánek. Jemná levandulová vůně a levandulová esence působí na naše smysly a rozpouští vnitřní napětí. Levandinový olej propůjčuje pokožce jemnost a sametovou hebkost. Lze jej přidat i do vodní lázně. Levandinový olej i levandule samotná jsou vhodné i pro výrobu levandulové masti.

Tento olej je obzvláště vhodný pro celkové zklidnění po hektickém dni či při psychickém vypětí.

Levandin má více kvítků než levandule,a proto se z něj udělá více oleje. Je tak více používaný pro lisování než přímo levandule, z které se vyrábí levandulová tinktura.

Podívejte se i na další produkty z naší nabídky. Arganový olej nebo bahno z mrtvého moře pomohou ulevit od každodenního stresu a navodí příjemný pocit pro Vaše tělo.